Sprzedaż
337468
ul. Kalinowa
Siekierki Wielkie
(gm. Kostrzyn)
235 000 zł

Polecam pięknie położoną działkę w Siekierkach Wielkich położonej pomiędzy Swarzędzem, a Kostrzynem.
Działka o powierzchni 1 281 m2 na bardzo spokojnej i nowo utworzonej ulicy, przy której to powstaje nowe osiedle zabudowań jednorodzinnych oraz dwulokalowych. Działka położona w odpowiedniej odległości od drogi powiatowej – zapewniająca ciszę, jednoczenie blisko stacji kolejowej.
Grunt w kształcie prostokąta (front działki ok. 30m) możliwość zabudowy w formie jednorodzinnej, brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, pozwolenie na budowę uzyskane na podstawie wydanej zgody na warunki zabudowy pod dany projekt.

Media: woda (w drodze), woda (studnia), prąd (wspólna skrzynka z licznikami na 2 działki), zbiornik bezodpływowy/ekologiczna oczyszczalnia.
Lokalizacja : działka położona na uboczu od centrum Siekierek Wielkich. Z dobrym dojazdem do miasta-centrum Poznania 20 km , do centrum Kostrzyna 6 km, Tulce 9 km . Z dogodnym dojazdem do Poznania szybkim pociągiem – stacja Paczkowo 3km.

* Cena nieruchomości: 235.000,00 zł

You could call to me, if you need more information : )

***Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa Kodeksu Cywilnego.
****Powyższy opis został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji otrzymanych od Właściciela, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC art. 66.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre