Sprzedaż
337464
ul. Piławska
Bielawa
(gm. Konstancin-Jeziorna)
2 200 000 zł

Piękny dom nawiązujący swoją architekturą i stylem do dworkowej architektury XX wieku. Ponadczasowy styl, który nie ulega zmieniającym się trendom mody. Oryginalna architektura wyróżnia tą nieruchomość spośród szablonowych budynków o podobnej wielkości i funkcjonalności. Zastosowane materiały- podłogi i schody z drewna egzotycznego DOUSIE, marmurowe parapety oraz bogata sztukateria tworzą elegancką wysokiej jakości architekturę i stanowią doskonałą oprawę dla komfortu życia.

Front domu ozdabia elegancji portyk wejściowy wsparty na dwóch kolumnach z owalną kolebką i reprezentacyjnymi drzwiami frontowymi. Od strony ogrodu elewacja urozmaicona jest zadaszeniem na 4 kolumnach zapewniającym przyjemny cień na tarasie.

Willa zaprojektowana na planie prostokąta i posadowiona na działce o powierzchni 1500 m², przykryta czterospadowym dachem urozmaiconym dwoma poprzecznymi zadaszeniami. Przestronna i funkcjonalna rezydencja z 2006 r o powierzchni całkowitej 375 m² oraz 307 m² powierzchni użytkowej.

Na gościach z pewnością duże wrażenie zrobi zarówno reprezentacyjne wejście, jak i przeszklenia otwierające wnętrze pokoju dziennego na ogród. Stolarka okienna wykonana na zamówienie z drewna mahoniowego, zabezpieczona elektrycznymi roletami zewnętrznymi zarówno na parterze jak i na poddaszu. 

Obszerny parter, oprócz reprezentacyjnej części dziennej, mieści apartament dla gospodarzy domu z osobną łazienką i garderobą oraz gabinet (lub pokój gościnny). Ponad 60-metrowa przestrzeń dzienna z kuchnią, częścią jadalną oraz wypoczynkową z kominkiem stanowi centrum domu.

W części prywatnej na drugiej kondygnacji znalazły się pomieszczenia dla pozostałych mieszkańców. Trzy przestronne pokoje doskonale doświetlone oknami połaciowymi oraz piękny hol. Niewątpliwym atutem jest również sauna, gdzie w jesienno-zimowe dni domownicy mogą oddawać się kąpielom parowym.

W bryle budynku zaprojektowano również garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi. Źródłem ciepła jest piec gazowy dwufunkcyjny wspierany instalacją solarną oraz kominkiem z płaszczem wodnym. Na parterze zastosowano ogrzewanie podłogowe a na poddaszu grzejniki konwektorowe. We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzono również instalację rekuperacji oraz centralny odkurzacz.

To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego i funkcjonalnego domu będącego spełnieniem marzenia o własnym dworku.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre