Sprzedaż
337452
ul. Sarmacka
Warszawa Wilanów
(gm. Wilanów)
739 000 zł

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskim Miasteczku Wilanów położone na parterze czteropiętrowego budynku z windą z 2011 roku przy ul. Sarmackiej 20A.

SZCZEGÓŁY:

Mieszkanie o łącznej powierzchni 53,08m2 składa się z następujących pomieszczeń:

– hol z salonem i aneksem kuchennym (37,82m2)

– sypialnia (10,76m2)

– łazienka (4,50m2)

Dodatkowo:

– taras z ogródkiem (41,24m2).

Nowoczesny, ogrodzony budynek z monitoringiem, ochroną i placem zabaw. Na parterze wózkownia/rowerownia. Wejście na klatkę z dwóch stron budynku.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, możliwość zakupu na kredyt. W pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do zamieszkania. Okna drewniane skierowane na zachód, drzwi antywłamaniowe. Wysokość mieszkania wynosi ok. 280cm. Na podłogach panele oraz drewno egzotyczne. W sypialni i holu duże szafy. W kuchni sprzęty Bosh i Siemens, pralka Indesit. Nieruchomością zarządza sprawnie działająca wspólnota, czynsz wynosi ok. 580zł. Ogród od strony zielonego patio, w sezonie bujna roślinność odgradza ogród od sąsiadów zapewniając prywatność i komfortowy wypoczynek.

LOKALIZACJA:

Dzielnicę wyróżnia pełna infrastruktura usługowa, dobra komunikacja z innymi częściami miasta, liczne kawiarnie i restauracje oraz bogata oferta edukacyjna. Piękne okolice, duża przestrzeń, miasto i ogród zarazem – to wszystko tworzy klimat Wilanowa. Każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. Na Wilanowie można zwiedzać zabytki, wybrać się na wycieczkę rowerową, wędkować, spacerować nad Wisłą czy spędzać czas z dzieckiem na placu zabaw.

KOMUNIKACJA:

Do Miasteczka Wilanów dojeżdżają liczne linie autobusowe, łatwo można dotrzeć do metra, a w planach jest także linia tramwajowa łącząca Wilanów z Wolą i Dworcem Zachodnim. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie przebiegają główne arterie jak Aleja Wilanowska, czy Dolinka Służewiecka. Dodatkową wygodą jest bliskość południowej obwodnicy Warszawy, która umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre