Sprzedaż
337419
ul. Andrzeja Kopy
Poznań Wola
(gm. Poznań-Jeżyce)
849 000 zł

Wille Kopy to inwestycja dla osób, które:

– dbają o swój komfort wybierając wygodną i praktyczną lokalizację

– szukają domu w nowym budownictwie

– cenią sobie starannie i przemyślanie zaprojektowane wnętrze, które będzie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu

– potrzebują przestrzeni dodatkowej – garażu oraz ogrodu

– lubią tereny zielone za oknem

– poszukują spokojnego miejsca do życia, w którym będą się czuć bezpiecznie

Jeżeli jest taką osobą – mamy dla Ciebie idealną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!

Lokalizacja

Poznań, Wola, ul. Andrzeja Kopy – to niewielka, willowa część Poznania położona pomiędzy Ogrodami a Smochowicami. Dominuje tutaj przede wszystkim zabudowa jednorodzinna. To miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, dostępność terenów zielonych, znanych w Poznaniu jezior (Rusałka, Strzeszynek, Kierskie) a jednocześnie szukają lokalizacji bliskiej centrum miasta, która zapewni komfort i wygodę w codziennym życiu, gwarantując szeroką dostępność usług, punktów handlowych, placówek oświatowych oraz służby zdrowia. Do płyty Starego Rynku jest zaledwie 5km.

Ulica Andrzeja Kopy jest spokojną, jednokierunkową uliczką przy której zlokalizowana jest opisywana inwestycja. Wille Kopy zostały wkomponowane w sąsiadującą, jednorodzinną zabudowę wyróżniając się na jej tle swoją nowoczesnością, architekturą i kolorystyką.

Swój wymarzony dom w tej prestiżowej inwestycji, możesz nabyć już dziś!

Opis budynku

Domy w inwestycji Wille Kopy zostały oddane do użytkowania w 2021 roku. Charakteryzują się prostą, ponadczasową architekturą, stonowaną, nowoczesną kolorystyką oraz świetną jakością zastosowanych podczas budowy materiałów.

Podstawowe dane dotyczące powierzchni:

Powierzchnia parteru: 70,81m2

Powierzchnia piętra: 67,57m2

RAZEM: 138,38m2

Powierzchnia działki: 216m2

Parter został wyposażony w elektryczne rolety zewnętrzne. Postawiono tutaj na ogrzewanie podłogowe oraz rozprowadzono instalację alarmową.

Składa się z:

– garażu z elektryczną bramą i wejściem bezpośrednio z domu (16,67m2),

– WC (2,18m2),

– przestronnego korytarza z miejscem na szafę (8,82m2),

– przydatnego schowka, który może pełnić funkcję spiżarni (1,50m2),

– dużego, ustawnego salonu z aneksem kuchennym (41,64m2)

Z salonu mamy podwójne wyjście na ogród. Wielkość ogrodu zależna jest od wybranego segmentu, im krótszy front działki tym większy ogród. W tej części działek rosną piękne drzewa akacjowe, które nie tylko cieszą oko ale również zapewniają trochę przyjemnego cienia na przydomowych tarasach.

Piętro składa się z :

– trzech przestronnych sypialni ( 15,23 / 13,85 / 15,19 m2),

– wygodnego korytarza (10,34m2),

– łazienki z oknem (6,27m2),

– pomieszczenia z piecem gazowym(6,69m2), w którym można urządzić łazienkę zyskując w ten sposób czwarty pokój.

Tę kondygnację również wyposażono w elektryczne rolety zewnętrzne a ogrzewanie podłogowe znalazło się w pomieszczeniu z piecem gazowym oraz łazience.

Jak widzisz jest to dom, który nie tylko jest znakomicie zlokalizowany, wygląda stylowo i nowocześnie, jest funkcjonalny i wygodny, został wybudowany ze świetnej jakości materiałów ale także został wyposażony w wiele udogodnień, które docenisz w codziennym użytkowaniu.

Dostępne warianty

Prezentowana oferta dotyczy domu w standardzie deweloperskim i jest dedykowana osobom, które lubią aranżować przestrzeń dookoła siebie.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej przeprowadzki i szukasz gotowego domu – również świetnie trafiłeś! Jeden z segmentów zostanie starannie wykończony pod klucz, w nowoczesnym stylu i wysokim standardzie, gdzie w jednym z pomieszczeń znajdziesz między innymi prywatną saunę. 

To nieruchomość, która nie będzie na Ciebie czekać, to Ty na nią czekałeś! Nie daj się uprzedzić, zadzwoń, dopytaj o szczegóły lub umów się ze mną na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre