Sprzedaż
337383
al. Aleja Wilanowska
Warszawa Mokotów
(gm. Mokotów)
1 540 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą z 1996 roku przy alei Wilanowskiej 206.

SZCZEGÓŁY:

Mieszkanie o łącznej powierzchni 111,01m2 składa się z następujących pomieszczeń:

– salon z aneksem kuchennym

– sypialnia

– pokój

– łazienka

– przedpokój.

Do mieszkania przynależą: (dodatkowo płatne)

– miejsce parkingowe w garażu podziemnym (40.000zł) – przestronne, zmieści auto oraz motocykl, nie na platformie.

Nieruchomość położona na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu z zielonym patio. Mieszkanie dwustronne, z przestronnym balkonem, z którego jest widok na zadbaną zieleń. Na podłogach parkiet i gres. Mieszkanie urządzone w klasycznym stylu. Klimat tworzą wyszukane dodatki i obrazy. W salonie zamontowana klimatyzacja. W budynku dla fanów sportu i relaksu dostępna jest sauna oraz siłownia. Nieruchomością zarządza wspólnota, czynsz wynosi ok. 1100 zł. Konstrukcja słupowa (możliwość przesunięcia/usunięcia każdej ze ścian).

LOKALIZACJA:

Dzielnicę wyróżnia pełna infrastruktura usługowa, dobra komunikacja z innymi częściami miasta, okoliczne kawiarnie i restauracje oraz bogata oferta edukacyjna. Piękna okolica, duża przestrzeń z dostępem do zieleni. Każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. Na Mokotowie można wybrać się na wycieczkę rowerową gdzie dostępnych jest wiele ścieżek rowerowych.

KOMUNIKACJA:

W najbliższej okolicy ok. 5 min spacerem dostępna stacja Metra Wilanowska. Przystanek autobusowy zaledwie 15 m. od budynku. Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok. 15 min.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre