Sprzedaż
337304
ul. Dębowa
Musuły
(gm. Żabia Wola)
750 000 zł
Jeśli marzysz o własnym domu w cichej, malowniczej okolicy, sąsiadujący z lasem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!!

„Dom w Amorfach” to nowoczesny projekt domu z poddaszem użytkowym.
Wyjątkowy styl, wykorzystanie przez właściciela najwyższej jakości materiałów budowlanych – okna PCV marki „Koemmerling” czy blachodachówka „Germania Simetric”, Świadczą one o dbałości o każdy szczegół w trakcie realizacji projektu.

Jednym z wielu atutów jest również duża działka o powierzchni 1200 metrów, która daje dużo możliwości. Przestronny taras jest w trakcie realizacji.

Piękna, cicha okolica jest idealnym miejscem do odpoczynku oraz aktywności rekreacyjnej. Dom sąsiaduje z lasem,. mamy tu bezpośredni kontakt z przyrodą, czego najlepszym przykładem jest śpiew ptaków, który będzie towarzyszył domownikom każdego poranka, po sam koniec dnia. Las, cisza, spokój, wszystko na wyciągnięcie ręki.

Ta lokalizacja to gwarancja ciszy i relaksu zarówno latem jak i zimą.

Dom jest w stanie surowym zamkniętym.

Na parterze o powierzchni około 90 metrów znajdują się:
-wiatrołap
-salon
-kuchnia
-łazienka
-toaleta
-pokój
-przestronny taras

Na pierwszym piętrze o powierzchni około 80 metrów znajdują się:
-salon
-łazienka
-3 pokoje

Media: prąd, woda, kanalizacja (w trakcie podłączania )

Stan surowy zamknięty to budynek, który posiada już kompletną konstrukcję nośną, dach, stropy, okna oraz drzwi zewnętrzne. Pomieszczenia nie są jeszcze w żaden sposób wykończone CO DAJE MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ, INDYWIDUALNEJ ARANŻACJI. Budynek w stanie zamkniętym jest już dobrze zabezpieczony przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych.

Istnieje możliwość rozbudowy domu o garaż.

Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Musuły. Niedaleko bo około 3km od miasteczka Żabia Wola gdzie znajduje się sklep spożywczy, poczta, apteka, pizzeria Więcej punktów handlowych czy gastronomicznych można znaleźć w Grodzisku Mazowieckim – 10 km.

Podróż z pod Pałacu Kultury do Musuł zajmie 30min.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre