Sprzedaż
337271
ul. Gospodarcza
Świdnik
(gm. Świdnik)
1 399 000 zł

Drodzy Klienci..

Jeżeli poszukujecie domu położonego w Świdniku, który to moglibyście zaaranżować wedle własnych oczekiwań bez konieczności przeprowadzania gruntowanych prac remontowych…
Cenicie sobie przestrzeń i wygodę, a także nietuzinkowe rozwiązania przestrzenne…
Chcielibyście zamieszkać wraz z rodziną w cichym, spokojnym i bezpiecznym miejscu z możliwością korzystania z uroków tętniącego życiem miasta…
Jeżeli choćby jedno z powyższych stwierdzeń odzwierciedlało Wasze potrzeby to prezentowana oferta powinna Was zainteresować.

Co jest przedmiotem oferty?
Przestronny, klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 500 m2, zlokalizowany w miejscowości Świdnik. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o areale wynoszącym niespełna 2000 m2.
Pozwólcie Państwo ze przybliżę Wam kilka istotnych szczegółów dotyczących nieruchomości…

Oferowany budynek mieszkalny powstał w wyniku rozbudowy oraz nadbudowy istniejącego już domu mieszkalnego. Całość prac została zakończona w 2015 r. Warto podkreślić iż cały projekt zakładał budowę domu dla siebie co skutkuje wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości – tak by mogły służyć bezawaryjnie kolejne kilkanaście, kilkadziesiąt lat.

Prezentowany dom jest nieruchomością nietuzinkową – stwarzającą duże możliwości związane zarówno z jej wykorzystaniem jak i aranżacją wnętrza. Określając aktualny stan nieruchomości, jest ona przygotowana do zamieszkania „od zaraz” a w części do indywidualnego jej wykończenia przez nowego Właściciela, wedle jego własnych, indywidualnych upodobań.

Przejdźmy do opisu wnętrza..

Przedmiotowy dom mieszkalny stanowią trzy, użytkowe kondygnacje mieszkalne. Pierwsza z nich usytuowana na parterze składa się z trzech pokoi: osobnej sypialni , dużej, przepięknie nasłonecznionej jadalni z kominkiem, przestronnego salonu, łazienki, holu oraz odrębnej kuchni. Wskazana kondygnacja jest gotowa do natychmiastowego mieszkania. Całość omawianej kondygnacji została wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów wysokiej klasy. Podłogi zdobią jesionowe parkiety, deska sosnowa oraz gustowna terakota, zaś ściany pokryte zostały gładzią gipsową. Warto nadmienić iż nieruchomość posiada pełne wyposażenie w niezbędny sprzęt AGD. Na tym samym poziomie znajduje się również druga część nieruchomości wykorzystywana obecnie na cele działalności biurowej ( dwa pokoje, toaleta). Przejdźmy teraz za drugi z poziomów które to stanowi poddasze użytkowe będące w stanie deweloperskim, przygotowane do własnej aranżacji. Pozostał do opisania jeszcze jeden z poziomów – całościowe podpiwniczenie przystosowane do użytkowania go na cele gospodarcze czy też prowadzenia firmy.

Jeżeli zaś chodzi o media…
Prezentowana nieruchomość została wyposażona w niezbędne do użytkowania media w postaci: przyłącza gazowego, energetycznego, wodociągowego oraz kanalizacyjnego. Jeżeli zaś chodzi o system instalacji grzewczej budynku stanowi ją ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego oraz ogrzewanie węglowe.

Położenie i działka…
Rewelacyjne pod niemalże każdym względem. Cisza i spokój płynąca z malowniczo położonego osiedla domów jednorodzinnych z jednoczesną bliskością centrum miasta. Sama działka jest pięknie zagospodarowana. Możemy znaleźć na niej bujne nasadzenia roślin drzewiastych i krzewiastych, połacie bylin, sadzonki krzewów owocowych oraz innych roślin, które w połączeniu ze sobą tworzą idealnie współgrającą ze sobą całość. Istotną kwestią jest również przynależność do nieruchomości zabudowanego tarasu, z którego możemy przejść do ogrodu. Z pewnością jest nie tylko rozwiązanie funkcjonalne lecz także dające możliwość spędzenia miłego czasu z bliskimi.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zadzwońcie!
Zakup nieruchomości nie musi być tylko wydatkiem – może to być zysk Wasz oraz Waszej rodziny!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre