Sprzedaż
337265
ul. Henryka Michała Kamieńskiego
Wrocław Karłowice
(gm. Wrocław-Psie Pole)
535 000 zł

Na sprzedaż dwustronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie na Karłowicach przy ul. Kamieńskiego 106. Cicha, spokojna i bezpieczna okolica. Mieszkanie o łącznej powierzchni 72,2 m2 w funkcjonalnym rozkładzie znajduje się na ostatnim, 4-tym piętrze zadbanego budynku. Lokal posiada słoneczny, ustawny balkon oraz piwnice. Jest to bardzo komfortowe miejsce do mieszkania, w którym wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy są na wyciągnięcie ręki.

OKOLICA I KOMUNIKACJA:

Mieszkanie położone na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą oraz licznymi terenami zielonymi. W pobliżu sklepy, lokale usługowe, piekarnia, apteka, poczta. Tuż za blokiem znajduje się plac zabaw, siłownia, boisko sportowe i ogródki działkowe. Wokół dostępna szkoła podstawowa, żłobek i przedszkole. Po drugiej stronie ulicy, niespełna 300m piechotą park Marii Dąbrowskiej a nieco dalej tereny rekreacyjne nad Odrą. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Lokal jest świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami Wrocławia. Pod blokiem przystanek autobusowy z wieloma liniami dziennymi i nocną oraz w zasięgu 10 minut piechotą tramwaj. 5 km do Wrocławskiego Rynku, 3 km do AOW – węzeł Wrocław Północ.

Brak problemów z parkowaniem – istnieje możliwość parkowania na terenie osiedla, za szlabanem dla mieszkańców oraz w sąsiedztwie budynku. Wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

BUDYNEK:

Zadbany 4-piętrowy budynek z 1990 roku. Klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Blok ocieplony, z estetyczną zewnętrzną elewacją, po remoncie. Na parterze budynku znajduje się ogólnodostępna wózkowania i rowerowania.

MIESZKANIE:

Dwustronne mieszkanie znajduje się na 4 piętrze o łącznej powierzchni 77,20 m2. Składa się z następujących pomieszczeń:
– funkcjonalnego salonu z jadalnią ~ 25 m2
– ustawnej sypialni ~11 m2
– dużego pokoju z możliwością dowolnej aranżacji ~12 m2
– oddzielnej kuchni z oknem ~7 m2
– łazienki z wanną ~4 m2
– osobnej toalety ~1 m2
– odrębnej garderoby z dużymi szafami w zabudowie ~ 7 m2
– loggi z kącikiem wypoczynkowym ze wschodnią ekspozycją ~ 6,30 m2
Dodatkowo do mieszkanie przynależy piwnica.

Sercem mieszkania jest otwarty, przestronny salon z wyjściem na ustawny balkon. W pomieszczeniu wydzielono strefę jadalnianą oraz wypoczynkową.
Jasna sypialnia wyposażona w wygodne łóżko małżeńskie pozwala na swobodną aranżację ze względu na ustawność pokoju.
Drugi, duży pokój, obecnie zaaranżowany na pokój dziecięcy, jest z oknem wychodzącym na ogródki działkowe.
Oddzielna garderoba, wewnątrz której znajdują się duże szafy w zabudowie, pozwala na przechowywanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy oraz wyodrębnienie kącika do prasowania. Istnieje możliwość przearanżowania jej na kolejną sypialnie lub gabinet.
Oddzielna kuchnia z oknem, wyposażona w meble, zmywarkę, kuchenkę gazową oraz piekarnik elektryczny. Łazienka wyposażona w dużą wannę i pralkę. Toaleta w oddzielnym pomieszczeniu.

Mieszkanie kilka lat temu przeszło remont, jest gotowe do zamieszkania. W przeważającej części umeblowanie zostaje w cenie mieszkania.

Ogrzewanie miejska, woda z wodociągów.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Spółdzielczo własnościowe z odrębną KW, bez obciążeń.

Niskie opłaty. Czynsz przy 4-osobowej rodzinie, z funduszem remontowym, wywozem nieczystości, podatkiem od nieruchomości czy gazem w ryczałcie, jedyne 700 zł. Dodatkowo płaty wyłącznie prąd i Internet.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre