Sprzedaż
337254
Wirów-Klasztor
(gm. Jabłonna Lacka)
3 000 000 zł

Na sprzedaż Pensjonat ze stajnią , położony w malowniczej miejscowości Wirów 115 gmina Jabłonna Lacka, województwo Mazowieckie

Nieruchomość usytuowana na działce 16.000 m2 – teren ogrodzony.
Budynek posiada 3 kondygnacje o powierzchni zabudowy 806 m2 i całkowitej powierzchni użytkowej 2200 m2
W dolnej części budynku znajduje się sala przyjęć z kominkiem, która pomieści około 120 osób. Kominek (moc 34 KW, płaszcz wodny) podłączony jest do centralnego ogrzewania z piecem na olej opałowy. Na tym poziomie znajduje się również sala gimnastyczna z siłownią, miejscem przystosowanym na solarium, oraz przewidzianym pomieszczeniem na saunę. Na tym samym poziomie znajdują się również pomieszczenia magazynowe, techniczne, socjalne dla pracowników oraz duża kuchnia (połączona windą techniczną – transport sporządzanych potraw do stołówki), a także duży garaż.

Na kondygnacji środkowej mieści się 14 pokoi 2-4 osobowych z łazienkami i toaletami oraz apartament dla właścicieli, stołówka, duża sala TV, recepcja i biblioteka.
Budynek posiada ocieplone poddasze, na którym mieści się 10 kolejnych pokoi gościnnych.

Pensjonat jest podłączony do własnej ekologicznej oczyszczalni ścieków, posiada panele solarne , a także centralny monitoring. Ośrodek przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych (posiada zgodę Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym). W dużym zadbanym ogrodzie znajduje się niewielkie iglaste zadrzewienie, duży zarybiony staw z mostkiem, miejsce na ognisko oraz altanka na grilla. Zapewnia to idealną przestrzeń do uprawiania wielu sportów na świeżym powietrzu.

Ośrodek położony jest na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, w odległości 120 km od Warszawy, 22 km od Sokołowa Podlaskiego i około 14 km od Drohiczyna.
Pensjonat znajduje się pod stałym nadzorem, jest w pełni wyposażony i gotowy na przyjęcie gości.

W sąsiedztwie pensjonatu, na działce o powierzchni 6.150 m2, znajduje się stajnia z 18 boksami i padokiem. Boksy mają automatyczne poidła z doprowadzoną wodą. Przy boksach paszarnia i siodlarnia. Nad stajnią mieszkanie z WC i kabiną prysznicową, kuchnią i salą 70 m2. Przy stajni istnieje możliwość postawienia krytej ujeżdżalni /zatwierdzony projekt/. W cenie łąka o powierzchni 1,08 ha
W tym roku założone panele fotowoltaiczne.
.Obiekt gotowy do działania, doskonały na inwestycję lub do prowadzenia samodzielnie agroturystyki. Doskonale nadający się też na dom spokojnej starości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre