Sprzedaż
337205
ul. Bernardyńska
Warszawa Mokotów Czerniaków
(gm. Mokotów)
1 275 716 zł

Dwupoziomowe mieszkanie z pracownią na cichym osiedlu „Bernardyńska” Dolny Mokotów – Czerniaków na granicy z Sadybą. Lokalizacja tuż przy Rezerwacie Przyrody Jeziorko Czerniakowskie (47ha – terenów zielonych) – 10 minut pieszo do plaży. Wygodne położenie na mapie Warszawy ze względu na bliskość Wisłostrady i Mostu Siekierkowskiego.

Budynek to XIII piętrowy blok oddany do użytku w 1978r., wybudowany w technologii Monolit. Klatka schodowa monitorowana, utrzymana w czystości. Budynek jest ocieplony. W budynku dwie windy. Zarządcą bloku jest MSM „Energetyka”. Wszelkie remonty i serwisy robione na bieżąco.

Atutem mieszkania jest możliwość aranżacji na wiele sposobów. W zależności od celu użytkowania mieszkanie można odświeżyć lub remontować. W chwili obecnej mieszkanie podzielone jest na dwa mieszkania. Jedno z mieszkań jest wynajmowane, w drugim mieszka właściciel.

Na 12 pietrze (52m2 + 3,5m2 loggia) są dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Schodami wewnątrz mieszkania z korytarza wchodzimy do pracowni na 13 piętrze (87m2 +5m2 loggia) z widokiem na wschód i południe. W pracowni znajdziemy dwie sypialnie, dwa pokoje, kuchnie i łazienkę oraz oddzielne wejście. Do lokalu przynależy piwnica. Wysokość pomieszczeń pomiędzy 2,5-2,7m.

Spółdzielnia za kwotę 250zł rocznie udostępnia miejsca parkingowe na ogrodzonym parkingu ze szlabanem przy samym wyjściu z budynku.

Okolica: osiedlowe sklepy Żabka, Carrefour, apteka, przedszkole prywatne dwujęzyczne, przedszkole integracyjne, szkoła podstawowa, park, restauracje, plac zabaw, kryta hala do tenisa z siłownią, sklepy spożywcze, 15 minut pieszo do Sadyba Best Mall.

Przystanki autobusowe Os Bernardyńska:159,162,164. 10 minut do przystanku Limanowskiego: 131,164,180,185,187,N33,N83.

Status prawny spółdzielcze własnościowe z KW. Uregulowane grunty.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre