Sprzedaż
337189
Marki
(gm. Marki)
1 200 000 zł

Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej wynoszącej około 200 m2 zlokalizowanego w miejscowości Marki, w powiecie Wołomińskim.

Oferowana nieruchomość usytuowana jest na działce o areale wynoszącym 874 m2. Swoim obrysem przypomina prostokąt o wymiarach około 16 m2 na 56 m, a ukształtowanie terenu jest płaskie. Teren posesji jest częściowo zagospodarowany oraz ogrodzony.

Przejdźmy teraz do wewnątrz domu..
Prezentowany budynek składa się z trzech kondygnacji : dwóch mieszkalnych i niemieszkalnej oraz niezaadaptowanego poddasza (strych). Kondygnację niemieszkalną stanowią: łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż, wyposażony w kanał samochodowy. Kondygnacje mieszkalne stanowią dwa, osobne lokale mieszkalne z oddzielnym wejściem z odrębnej klatki schodowej.
Na podkreślenie zasługuje fakt iż wnętrze nieruchomości nie wymaga ponoszenia większych nakładów finansowych związanych z remontem – oczywiście wszystko uzależnione jest od oczekiwań przyszłego jej właściciela.

Lokalizacja nieruchomości również zasługuje na podkreślenie bowiem nieopodal zlokalizowany jest Las Marki – dający możliwość aktywnego spędzania czasu oraz pełniący funkcję terenu niejako rekreacyjnego, zaś sama nieruchomość położona jest również blisko typowego ośrodka miejskiego bogatego w infrastrukturę usługową – sklepy, restauracje, supermarkety itp. Istotną kwestią jest również bliskie sąsiedztwo przystanku komunikacji miejskiej stwarzającej alternatywną możliwość przemieszczania się.

Kogo zainteresuje oferta?

Z pewnością rodziny z dziećmi poszukujące dużej i przestronnej nieruchomości stwarzającej duże możliwości aranżacyjne w kwestii pomieszczeń. Rodziny wielopokoleniowe marzące o zamieszkaniu w bezpośrednim sąsiedztwie jednakże ceniące sobie prywatność płynącą z dwóch odrębnych nieruchomości. Oferowany dom będzie również nie lada gratką dla wszystkich tych, którzy chcą prowadzić własny biznes w miejscu zamieszkania bowiem mnogość kondygnacji oraz usytuowanie nieruchomości będą stwarzały ku temu dogodne warunki.

Cena? Zawsze można o niej porozmawiać 🙂 Zapraszamy na osobistą prezentację.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre