Sprzedaż
337103
ul. Skrajna
Ząbki
(gm. Ząbki)
633 000 zł

Zamieszkaj w Ząbkach, na uboczu Warszawy z dobrym dojazdem! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament (3. i 4. piętro) podzielony na dwa niezależne mieszkania: jedno w formie kawalerki i drugie, 3 pokojowe na ostatnim piętrze. Apartamenty znajdują się na kameralnym osiedlu Garden Plaza, tuż obok Warszawy. Dojazd zajmuje tylko 20min.

MIESZKANIA
Znajdują się na kameralnym, zamkniętym osiedlu, dostępnym tylko dla mieszkańców. Budynek, składa się z 4 pięter, kawalerka zajmuje 3. piętro a mieszkanie trzypokojowe 4. piętro. Przynależy do niego duży taras 39m z widokiem na patio – idealny do spędzania czasu w ciepłe dni. Wysokie okna sprawiają, że w każdym pomieszczeniu jest widno i przestronnie. Oba mieszkania są w trakcie remontu, do własnej aranżacji i wykończenia. W budynku znajduje się winda.

OKOLICA
Osiedle położone jest w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, dookoła dużo zieleni i lasów. Wychodząc z osiedla, możemy bezpośrednio udać się na spacer i nie martwić się o ruchliwą ulicę. Do najbliższego sklepu są 2 min, a na terenie osiedla znajduje się również klub 4actve. Dojazd do stacji PKP zajmuje 6min. Apartament jest idealnym miejscem do zamieszkania z dala od zgiełku miasta a jednocześnie dojazd do Warszawy nie zajmuje dużo czasu. Wszystkie potrzebne sklepy czy usługi znajdują się kilka minut drogi samochodem.

Miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne 35 000 zł

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre