Sprzedaż
337088
ul. E1
Węgrzce
(gm. Zielonki)
1 800 000 zł

Prezentuję na sprzedaż pensjonat zaprojektowany jako podpiwniczony, trzykondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, przykryty dachem dwuspadowym.
Część przyziemia zaprojektowano w konstrukcji żelbetonowej monolitycznej. Ściany parteru i pięter są z bloczków betonowych Ytong. Budynek posadowiono na płycie fundamentowej na poduszce żwirowo- piaskowej.
Budynek dostępny jest z dwóch poziomów. Od strony południowej wchodzimy na parter do sali recepcyjnej i restauracji. Od strony recepcji znajduje się wjazd na działkę.
Od południa wchodzimy również na poziom przyziemia do zaplecza kuchni. Z klatki schodowej zlokalizowanej we wschodniej części budynku prowadzi kolejne wyjście pełniące rolę drogi ewakuacyjnej z wyższych kondygnacji. Pierwsze i drugie piętro budynku stanowią część hotelową – pokoje z węzłami sanitarnymi. Budynek zaprojektowano tak, by kondygnacja parteru była dostępna dla osób niepełnosprawnych.
Nieruchomość wygląda zjawiskowo, bryła w kształcie młyna z pięknymi, drewnianymi deskami od frontu. Przed budynkiem na działce od frontu jest możliwość wykonania miejsc parkingowych. Możliwość bezpośredniego dojazdu z drogi wylotowej na Warszawę. Zapraszamy na prezentację Nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre