Sprzedaż
337073
ul. Andrzeja Struga
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
399 360 zł

Chciałbyś prowadzić dobrze prosperującą działalność w centrum miasta? Szukasz idealnego miejsca na salon kosmetyczny, gabinet lekarski lub sklep? To właśnie znalazłeś idealną propozycję!
Oferuję Państwu lokal mieszkalny przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej! Lokal może być w całości przeznaczony na działalność gospodarczą lub podzielony na dwie funkcjonalne przestrzenie, wygospodarowując część mieszkalną i część przeznaczona na prowadzenie businessu.

OKOLICA
Andrzeja Struga jest ulicą znajdującą się w samym centrum miasta, bliskość kluczowych lokalizacji Łodzi jest wielkim atutem dla potencjalnych klientów. Dzięki obszernej witrynie od strony ulicy, każda przechodząca osoba może stać się klientem Twojej działalności. 

BUDYNEK
Lokal znajduje się w budynku 4 kondygnacyjnym, położonym w centralnej części ulicy Andrzeja Struga.

POMIESZCZENIA
Lokal jest idealnie przystosowany do prowadzenia w nim działalności gospodarczej. Niedawno przeszedł generalny remont. Oprócz standardowego wejścia od strony podwórza, można się do niego dostać od samej ulicy! Wejście to jest zabezpieczone stalową kurtyną i otwierane za pomocą pilota. Zaraz przy wejściu znajduje się obszerny pokój przystosowany do przyjmowania klientów. 

Następnie przechodzimy do kolejnego bardzo dużego pomieszczenia. To właśnie w tym miejscu można przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne lub świadczyć wszelkie inne usługi dla klienta.

Na samym końcu trafiamy do ostatniego pokoju z kuchnią, który sprawdzi się idealnie jako przestrzeń socjalna dla pracowników

Oprócz wyżej wymienionym pomieszczeń, w lokalu znajdują się dwie łazienki (jedna dla klientów, druga dla pracowników).

DODATKOWE INFORMACJE
Oprócz wykorzystania mieszkania w celu prowadzenia działalności gospodarczej, można przedzielić je na dwie części. Jedną z nich użytkować jako działalność gospodarczą a drugą jako lokal mieszkalny. Jest to idealne rozwiązanie dla nie dużych biznesów i każdego kto ceni sobie komfort bliskości miejsca pracy do miejsca zamieszkania.

PODSUMOWANIE
Jeżeli szukasz miejsca na swoją działalność gospodarczą i zależy Ci na bardzo dobrej lokalizacji ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Przez to, że mieszkanie jest po remoncie, jedyne czego potrzebujesz to wnieść swój sprzęt i dostosować je do swoich potrzeb.

Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792145365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre