Sprzedaż
336886
ul. Bolesława Limanowskiego
Żyrardów
(gm. Żyrardów)
350 000 zł

Oferuję na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66m2 w zabytkowej kamienicy z końca XIX w. na ogrodzonym terenie. Parter budynku stanowią lokale handlowo-usługowe, a mieszkanie znajduje się na użytkowym poddaszu budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie, bo po drugiej stronie ulicy Limanowskiego mieści się pięknie zrewitalizowany park im. Karola Dittricha.

Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni i oddzielnej kuchni z oknem. Ostatnio została wyremontowana łazienka oraz WC, pozostała część mieszkania wymaga odświeżenia.

Nieruchomość jest bezczynszowa, co oznacza, że jej właściciel nie ponosi comiesięcznych kosztów administracyjnych, a jedynie koszty zużytych mediów i podatku od nieruchomości. Mieszkanie świetnie nadaje się pod wynajem.

Ogrzewanie i ciepła woda z własnego 2-funkcyjnego pieca gazowego.

Po sąsiedzku szkoły, przedszkole, galeria handlowa, wspomniany park miejski z placem zabaw, kino i restauracje. Dogodna lokalizacja pod względem komunikacyjnym, do wjazdu na autostradę w Wiskitkach 5km, autobusy MZK do dworca PKP (dojazd pociągiem do Warszawy zajmuje zaledwie 30min).

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre