Sprzedaż
336818
ul. Szuwarowa
Kraków Dębniki
(gm. Kraków-Podgórze)
760 000 zł

Do sprzedania rodzinne, przestronne mieszkanie na bezpiecznym, zielonym osiedlu przy ul. Szuwarowej w Krakowie.
Położone jest na trzecim pięrze 4-piętrowego bloku bez windy, ma 80 m2 powierzchni i dwa balkony!
Układ mieszkania: wejście do dużego przedpokoju/hallu z trzema szafami wnękowymi, trzy sypialnie z kolejnymi pięcioma(!) szafami w zabudowie, jasny salon z balkonem na południe, łazienka z wanną i wc, druga łazienka z kabiną prysznicową i wc, wyposażona kuchnia z oknem na północ. 
Możliwy jest zakup dodatkowej powierzchni magazynowej w postaci komórki lokatorskiej o pow. 4,10 m2 za cenę 12 000 zł oraz miejsca postojowego w garazu podziemnym za cenę 35 000 zł. 
Mieszkanie jest swieżo pomalowane na biało, kilka drobnych elementów do poprawki lub wymiany (np. drzwi do łazienki), w pokojach na pdłodze parkiet do przecyklinowania, w hallu, łazienkach i kuchni płytki, okna plastikowe, szczelne, instalacje (od 2003 r) sprawne.
Ogrzewanie z sieci miejskiej, woda opomiarowana. Budynek jest sprawnie administrawany, klatka schodowa zadbana, otoczenie bardzo przyjemne, jest wiele nasadzeń, alejki, całe osiedle jest monitorowane.
Najbliższy przystanek autobusowy (Torfowa) 2 min, tramwajowy (Chmieleniec) 5 min. Sklepy w zasięgu do 5 min. (Pasaż Ruczaj, Szuwarowa 1, Lewietan, Lidl i Biedronka do 10 min.
Zapraszam na prezentację

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre