Sprzedaż
336728
ul. Saperów
Wrocław Borek
(gm. Wrocław-Krzyki)
410 000 zł

Szukasz lokalu użytkowego pod działalność gospodarczą?
Idealnie trafiłeś. Świetnie nada się na biuro, gabinet fizjoterapii, gabinet logopedyczny, stomatologiczny itp. Lokal ma osobne wejście z ulicy Saperów, zabezpieczone domofonem. W środku jest bardzo cicho, a atmosfera sprzyja koncentracji. Przed samym lokalem również łatwo znaleźć miejsce parkingowe, poza strefą płatnego parkowania.

Powierzchnia nieruchomości to 61,69 mkw. Składa się z 3 pomieszczeń użytkowych, w tym dwa z dużymi oknami (jedno z widokiem na ulicę, drugie na podwórko), 2 pomieszczeń sanitarnych oraz przedpokoju.

Lokal położony jest około 4 km od ścisłego centrum Wrocławia. W bezpośrednim otoczeniu znajduje głównie zabudowa mieszkaniowa oraz teren centrum handlowego Borek. W pobliżu zlokalizowane jest wejście piesze, boczne do samego centrum Borek (wjazd samochodem do CH od strony al. Hallera). Okolica jest bardzo dobrze postrzegana przez nabywców.

W pobliżu przy ul. Gajowickiej znajduje się przystanek autobusowy, a przystanek tramwajowy w odległości 600 metrów od lokalu przy al. Hallera.

Ogrzewanie jest z sieci miejskiej, a opłaty miesięczne, to około 540 zł.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre