Sprzedaż
336724
ul. Pstrążna
Kudowa-Zdrój
(gm. Kudowa-Zdrój)
12 125 000 zł

Działka na terenie miasta Kudowa Zdrój. Położona jest w wyjątkowym miejscu. naprzeciwko budynku i oraz parkingu Skansenu Kultury Ludowej.
Możliwość kupna razem z drugą sąsiadująca działką razem 73.000 m2 ( cena do negocjacji)
W planie zagospodarowania teren G1-RZ,RP – łąki, pastwiska o niskiej klasie ziemi IV.V,VI. Działa na całej długości graniczy z ulicą asfaltową
Sąsiednie działki są w planie jako MP,MN,UT MIESZKALNICTWO PENSJONATOWE, MIESZKALNICTWO NISKIEJ INTENSYWNOŚCI, USŁUGI TURYSTYCZNE

Pstrążna to najbardziej zaciszna dzielnica Kudowy Zdroju. Jest tutaj Skansen Kultury Ludowej, Błędne Skały oraz Park Narodowy Gór Stołowych, Do najbliższych czeskich miejscowości 2-3 km

Położenie i atrakcje Kudowy Zdroju:
Kudowa Zdrój jest uważana za jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce. Jest atrakcyjna również ze względu na położenie przy granicy z Czechami skąd blisko do wielu atrakcji np. Skalne Miasto, Morawski Kras czy Praga.
Kudowa to również świetna baza wypadowa do zwiedzania pięknych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej: Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Lądek Zdrój, Międzygórze, Kłodzko.
W okolicy wiele pasm górskich: góry Bardzkie, Stołowe, Bystrzyckie, Złote i Masyw Śnieżnika. Bilsko do czeskich i polskich ośrodków narciarskich np. Zieleniec, Czarna Góra.

Zapraszam również do sfinansowania nieruchomości kredytem hipotecznym! Otrzymają Państwo nieodpłatne spotkanie z Ekspertem finansowym, który pomoże przeprowadzić sprawnie cały proces kredytowy, na najbardziej korzystnych warunkach.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre