Sprzedaż
336723
ul. Pstrążna
Kudowa-Zdrój
(gm. Kudowa-Zdrój)
8 613 500 zł

Działka na terenie miasta Kudowa Zdrój. Położona jest w wyjątkowym miejscu, naprzeciwko budynku i oraz parkingu Skansenu Kultury Ludowej.
Działka na większości terenu zalesiona o niewielkim spadku.
W Planie Zagospodarowania teren G1-RLd1,RL – lasy ( klasa ziemi V- VI )
Sąsiednie działki w planie są jako MP,MN,UTU MIESZKALNICTWO PENSJONATOWE, MIESZKALNICTWO NISKIEJ INTENSYWNOŚCI,USŁUGI TURYSTYCZNE
Kilka lat temu z tej działki, został wydzielona mniejsza działka na której wybudowano pensjonat.
Możliwość kupna razem z drugą sąsiadująca działką razem 73.000 m2 ( cena do negocjacji)

Pstrążna to najbardziej zaciszna dzielnica Kudowy Zdroju. Jest tutaj Skansen Kultury Ludowej, Błędne Skały oraz Park Narodowy Gór Stołowych, Do najbliższych czeskich miejscowości 2-3 km

Położenie i atrakcje Kudowy Zdroju:
Kudowa Zdrój jest uważana za jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce. Jest atrakcyjna również ze względu na położenie przy granicy z Czechami skąd blisko do wielu atrakcji np. Skalne Miasto, Morawski Kras czy Praga.
Kudowa to również świetna baza wypadowa do zwiedzania pięknych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej: Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Lądek Zdrój, Międzygórze, Kłodzko.
W okolicy wiele pasm górskich: góry Bardzkie, Stołowe, Bystrzyckie, Złote i Masyw Śnieżnika. Bilsko do czeskich i polskich ośrodków narciarskich np. Zieleniec, Czarna Góra.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre