Sprzedaż
336580
ul. Glinik
Kraków Nowa Huta
(gm. Kraków-Nowa Huta)
369 000 zł

Na sprzedaż DZIAŁKA BUDOWLANA zabudowana budynkiem usługowo – biurowym. Działka doskonale sprawdzi się jako inwestycja. Działka ogrodzona, z utwardzonym wjazdem z ulicy oraz wewnętrznym parkingiem o nawierzchni utwardzonej. Działka w pełni uzbrojona, z przyłączami do miejskiej infrastruktury technicznej, idealnie nadaje się pod zakład produkcyjny, pomieszczenie magazynowe, pod działalność usługową.

NIERUCHOMOŚĆ:

DZIAŁKA budowlana z ogromnym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 6,10 ara z dojazdem drogą asfaltową. Kształt działki: prostokąt o szerokości od frontu ok. 23 m. i długości ok. 30 m. Działka usytuowana w terenie płaskim. Na terenie działki jest:
-sieć elektroenergetyczna;
-sieć wodociągowa;
-sieć sanitarna;
-sieć teletechniczna.

BUDYNEK usługowo – biurowy o powierzchni ok. 180 m2 składa się z:
-pomieszczenia biurowego (na pierwszym piętrze);
-kotłowni;
-pakowalni;
-pomieszczenia produkcyjnego;
-magazynu;
szatni personelu;
-magazynu produktów gotowych;
-dodatkowego magazynu;
-zmywalni;
-WC;
-korytarzu;
-magazynu opakowań;
-pomieszczenia biurowego (na parterze).

Budynek parterowy, częściowo dwukondygnacyjny, przykryty dachem jednospadowym krytym blachą. Budynek wyposażony w pełną infrastrukturę techniczną: instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzewczą i instalacje wentylacji grawitacyjnej. Obecnie część parterowa budynku zaadaptowana jest na cele produkcyjno – magazynowe wraz z zapleczem socjalno – sanitarnym oraz niewielka część piętrowa, stanowiąca zaplecze biurowo – administracyjne.

LOKALIZACJA:

Działka położona jest w północno-wschodniej części Krakowa, w dzielnicy Nowa Huta – Grębałów. Odległość od ścisłego centrum Krakowa wynosi ok. 16 km. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi rozproszona niska zabudowa mieszkaniowa o charakterze jednorodzinnym oraz nieruchomości komercyjne.

INFORMACJE DODATKOWE:

Powierzchnia zabudowy: wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 45% powierzchni działki, co oznacza możliwość zabudowy 274 m2.

Świetna okazja dla inwestorów planujących własną działalność gospodarczą.

Cena: 369 000 zł brutto.
( 300 000zł netto + 23% VAT )

Jesteś zainteresowany ? Zadzwoń !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre