Sprzedaż
336577
ul. Pstrążna
Kudowa-Zdrój
(gm. Kudowa-Zdrój)
534 800 zł

Działka w wyjątkowym miejscu. Z prawej strony graniczy bezpośrednio z parkingiem Muzeum i terenem Skansenu Kultury Ludowej.
Obecna funkcja rolna, Działka w planie zagospodarowania
na terenie G1-7 – MP,MN,UT MIESZKALNICTWO PENSJONATOWE, MIESZKALNICTWO NISKIEJ INTENSYWNOŚCI, USŁUGI TURYSTYCZNE (zabudowa mieszkaniowo – pensjonatowa z możliwością lokalizacji usług turystycznych: hotel, gastronomia, handel, itp.).

Pstrążna to najbardziej zaciszna dzielnica Kudowy Zdroju. Jest tutaj Skansen Kultury Ludowej, Błędne Skały oraz Park Narodowy Gór Stołowych, Do najbliższych czeskich miejscowości 2-3 km

Położenie i atrakcje Kudowy Zdroju:
Kudowa Zdrój jest uważana za jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce. Jest atrakcyjna również ze względu na położenie przy granicy z Czechami skąd blisko do wielu atrakcji np. Skalne Miasto, Morawski Kras czy Praga.
Kudowa to również świetna baza wypadowa do zwiedzania pięknych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej: Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Lądek Zdrój, Międzygórze, Kłodzko.
W okolicy wiele pasm górskich: góry Bardzkie, Stołowe, Bystrzyckie, Złote i Masyw Śnieżnika. Bilsko do czeskich i polskich ośrodków narciarskich np. Zieleniec, Czarna Góra.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre