Sprzedaż
336559
Biała Góra
(gm. Stromiec)
305 000 zł

Na sprzedaż letniskowy domek na pięknie zagospodarowanej działce. Idealna oferta dla tych z Państwa, którzy potrzebują oazy ciszy i spokoju po ciężkim tygodniu pracy.
Zaledwie 70 minut jazdy z Warszawy dzieli Państwa od leśnych wędrówek, spływu kajakowego, plaży nad brzegiem Pilicy, czy stadniny Koni.

Działka znajduje się w Białej Górze gm. Stromiec w powiecie białobrzeskim. 

Okolica sprzyja spacerom, w ciągu kilkunastu minut pieszo dotrzesz do jednej z plaż nad brzegiem Pilicy, liczne ścieżki rowerowe o różnym stopniu trudności będą wyzwaniem nie tylko dla amatorów. Najbliższa okolica to również raj dla grzybiarzy i wędkarzy.  

Dom (połowa bliźniaka) o powierzchni 70m2, składa się z w pełni wyposażonej kuchni (lodówka, zmywarka, kuchenka) dwóch sypialni, salonu z wyjściem na taras, przestronnego holu, łazienki z kabiną prysznicową, oraz pomieszczenia gospodarczego.

Na działce znajdują się studnia głębinowa i dwa hydrofory (w domku oraz w ogrodzie), dzięki czemu podlewanie ogrodu czy użytkowanie wody w celach domowych nie generuje żadnych kosztów. 

Budynek jest ocieplony i obity sidingiem, dzięki czemu nawet chłodne noce nie są mu straszne. Dodatkowym wsparciem dla ciepłolubnych jest piec na drewno znajdujący się w salonie.

W ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko, huśtawka, drewniana szopka na narzędzia ogrodowe. Cały teren został zabezpieczony siatką przed nieproszonymi gości – kretami.

Działka ma powierzchnię 913m2, objęta jest MPZP – tereny ML.

Nieruchomość sprzedawana jest z całym wyposażeniem: meble, dwie lodówki, kuchenka, zmywarka, narzędzia ogrodowe, kosiarka, i wiele innych niezbędnych przedmiotów.

Zapraszam do kontaktu.

 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre