Sprzedaż
336478
ul. Juliusza Słowackiego
Poznań Jeżyce
(gm. Poznań-Jeżyce)
1 050 000 zł

Jeśli szukasz przestronnego, dużego, parterowego i zadbanego mieszkania, w świetnej lokalizacji, idealnego na cele mieszkaniowe oraz gospodarcze zapraszam do kontaktu.

Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Słowackiego na Poznańskich Jeżycach. Świetna lokalizacja i charakter dzielnicy daje lokalowi ogromny potencjał zwłaszcza na cele gospodarcze.

Na powierzchnię 109,5 m2 składają się:
– kuchnia – 9,5 m2,
– łazienka z wanną – 6,5 m2
– łazienka z prysznicem – 6,5 m2,
– sypialnia – 22 m2,
– pokój – 25 m2,
– salon – 17,5 m2 z wyjściem na balkon – 4,5 m2,
– jadalnię – 10,5 m2,
– korytarz – 12 m2.

Cały lokal stanowi niemal idealny kwadrat o wymiarach około 10m na 10m, z oknami na północ – widok na podwórze i południe – z widokiem na ulicę Słowackiego i Dom Tramwajarza.

Stronę północną stanowi w pełni wyposażona (lodówka, zmywarka, piekarnik, okap, zlewozmywak, kuchenka) i nowoczesna kuchnia, dwie łazienki, które można łatwo połączyć oraz przestronna sypialnia.
Stronę południową tworzy amfilada 3 pokoi, obecnie przeznaczone jako pokój fitness, salon oraz jadalnie. Salon posiada wyjście na balkon z widokiem na zabytkowy Dom Tramwajarza.

Z uwagi na układ ścian – ściana nośna wzdłuż korytarza po stronie południowej i pozostałe ściany jako „działówki” lokal nadaje się idealnie na aranżację według gustu nowego właściciela.

Lokal sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem widocznym na zdjęciach, z wyłączeniem sprzętu RTV oraz fitness.

Czynsz, na którego skład wchodzi opłata administracyjna, woda, ścieki, śmieci oraz fundusz remontowy wynosi około 450 zł.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego. Pozostałe media to prąd oraz światłowód. Instalacja gazowa była w pełni wymieniona na nową w 2020 roku.

Podłogi – parkiet i panele w pokojach, terakota w holu, kuchni i łazienkach. Ściany – gładź gipsowa oraz farba wysokiej jakości.

Sufity na wysokości 3m!

Lokal choć w dobrym stanie w zależności od potrzeb wymaga większego lub mniejszego remontu. Malowanie ścian i remonty kuchni i łazienki – 3 lata temu. Widoczne ślady użytkowania.

Termin opuszczenia do uzgodnienia. Pełna własność, KW bez obciążeń. Cena jest do negocjacji!

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre