Sprzedaż
336475
ul. Juliusza Słowackiego
Poznań Jeżyce
(gm. Poznań-Jeżyce)
495 000 zł

Jeśli szukasz dwupokojowego mieszkania na 4 piętrze zabytkowej kamienicy w sercu Jeżyc zadzwoń!

Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Słowackiego na Poznańskich Jeżycach (brak windy). Świetna lokalizacja i charakter dzielnicy daje lokalowi ogromny potencjał. Lokal jest do remontu.

Na powierzchnię 52,5 m2 składają się:
– kuchnia – 11 m2,
– łazienka z prysznicem – 6,5 m2,
– sypialnia – 9 m2,
– pokój dzienny – 18,5 m2,
– korytarz – 7,5 m2.

Lokal o północnej ekspozycji okien z widokiem na ulicę Dąbrowskiego, z dużą jasną kuchnią w pełni wyposażoną w lodówkę, kuchenkę elektryczną i piekarnik, zlewozmywak, stół z krzesłami i meble w zabudowie. Łazienka z prysznicem – remontowana 3 lata temu, dwa niezależne pokoje.
W obecnym stanie przy niewielkim nakładzie nadaje się na dalszy wynajem.

Właściciel zobowiązuje się do usunięcia wyposażenia i umeblowania przy sprzedaży, ale w razie potrzeb wszystko może pozostać w lokalu bez względu na cenę.
Obecnie lokal jest wynajmowany i przy sprzedaży będzie dostępny w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy (przedwstępnej lub końcowej).

Ogrzewanie elektryczne, aczkolwiek istnieje możliwość zmiany na gazowe.

Czynsz, na którego skład wchodzi opłata administracyjna, woda, ścieki, śmieci oraz fundusz remontowy wynosi około 250 zł.

Lokal jest ogrzewany przy pomocy grzejników elektrycznych a ciepła woda z bojlera elektrycznego. W budynku w 2020 roku została wymieniona całkowicie instalacja gazowa, którą można doprowadzić również do lokalu.

Podłogi – terakota we wszystkich pomieszczeniach. Ściany – gładź gipsowa oraz farba dobrej jakości, glazura w kuchni i łazience.

Sufity na wysokości 2,77m!

Lokal choć w przyzwoitym stanie w zależności od potrzeb wymaga kapitalnego remontu. Malowanie ścian i remonty kuchni i łazienki – 3 lata temu. Widoczne ślady użytkowania.

Pełna własność, KW bez obciążeń. Cena jest do negocjacji!

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre