Sprzedaż
336442
Zgierz Lućmierz
(gm. Zgierz)
5 500 000 zł

Na sprzedaż teren inwestycyjny zabudowany. Według planu zagospodarowania przestrzennego jest to teren z możliwością zabudowy usługowej – budynki do 12 m wysokości max 3 kondygnacje. Lokalizacja – doskonała – Lućmierz koło Zgierza przy drodze krajowej 91, przy skrzyżowaniu z obwodnicą Łodzi S14, w odległości 3 km od wjazdu na Autostradę A2.

 Na terenie działki działa znana restauracja z hotelem Porto Fino. Działalność dochodowa i z możliwością wybudowania dużo większego obiektu hotelowego lub innego rodzaju obiektu usługowego.

Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 12 086 mkw.

Obiekt składa się z dwóch kondygnacji: pierwsza to parter ~600 mkw to restauracja, która jest w stanie obsłużyć około 150 gości oraz pokoje hotelowe z łazienkami na 1 piętrze (23 miejsca noclegowe) o powierzchni ~400 mkw, oraz duża altana zadaszona o pow. 140 mkw na grilla. Działka jest zadbana z piękną roślinnością, która nadaje śródziemnomorskiego charakteru, teren parkingu wyłożony jest kostką.

Dodatkowym atutem obiektu jest stacja ładowania aut elektrycznych TESLA SUPERCHARGER.

Cały teren przeznaczony na sprzedaż to 12 086 mkw. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej, narożnej o pow. 2370 mkw.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre