Sprzedaż
336290
ul. Tumska
Płock
(gm. Płock)
5 790 000 zł

Budynek komercyjny w znakomitej lokalizacji- Płock, Stare Miasto, wpisany umiejętnie w zabytkową zabudowę. Adres: ulica Tumska #B, w pobliżu placu Narutowicza. Powierzchnia użytkowa ponad 2.100 m2. Nowoczesna bryła, starannie wykończona elewacja ( piaskowiec, aluminium, szkło). Zewnętrzna winda łączy parter, I i II piętro.
Piwnica o wysokości 260 cm z przeznaczeniem na winiarnię, połączona drugą windą  z poziomem parteru. W osobnym pomieszczeniu zamontowany separator tłuszczów ( cele gastronomiczne).
Parter: 550 m2, z szerokimi witrynami, połączony z piętrem schodami ruchomymi Kone i windą zewnętrzną, wysokość 330cm, umożliwiająca prowadzenie każdego typu działalności.
I piętro ( wysokość 330 cm) z całkowicie przeszkloną ścianą frontową i dodatkowym szklanym dachem typu oranżeria ( wysokość 400 cm).
II piętro ( wysokość 330cm), dodatkowe naświetlacze sufitowe, instalacja do podłączenia kuchni, elewacja ze szkła + ponad 70 m2 taras.
Obiekt klimatyzowany, instalacja wody lodowej, dwie windy Kone, miejskie ogrzewanie, centralne z własnym węzłem cieplnym. Istnieje możliwość stworzenia wewnętrznej komunikacji na piętrze i parterze z budynkiem Novego Kina Przedwiośnie. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się duży ogólnodostępny parking.
Właścicielem jest osoba prawna, do ceny zakupu należny doliczyć podatek VAT. Jeśli poszukujesz inwestycji w doskonałej lokalizacji, której komercyjny potencjał można wykorzystać w 100%- ta nieruchomość jest dla Ciebie.
Niniejsze ogłoszenie to informacja handlowa. Nie jest to oferta wg Art. 66 KC.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre