Sprzedaż
336242
ul. Stefana Batorego
woj. dolnośląskie
410 000 zł

Na sprzedaż nowe mieszkanie wraz z naziemnym miejscem parkingowym, ogródkiem, we Wróblowicach (koło Lutyni) niespełna 800 metrów od administracyjnej granicy Wrocławia.

Kupujący nie płaci prowizji!

Nominalnie mieszkanie 3 pokojowe przerobiono na duże, funkcjonalne 2 pokojowe z garderobą, komórką lokatorską, powierzchnię łazienki powiększono co umożliwiło instalację m.in. suchej sauny („fińskiej”).

Do oferowanego mieszkania przynależy ogródek (wyjście z pokoju dziennego) o powierzchni ponad 40 mkw. – identyczne mieszkanie w stanie developerskim, z odbiorem na II kwartał 2022 roku oferowane jest w cenie ponad 374.000,00 PLN!

Prezentowana nieruchomość składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, dużej sypialni, garderoby, łazienki z fińską sauną oraz komórki lokatorskiej.

Kuchnia w pełni wyposażona: zabudowana lodówka 180 cm, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, meble kuchenne z wyspą.

Wykończenie salonu płytami oraz tynkiem imitującymi beton, nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie szynowe.

Łazienka wykończona płytami ceramicznymi i drewnem, korespondującym z drewnianym wykonaniem sauny. Natrysk z panelem prysznicowym, wolnostojąca umywalka, miska podwieszana.

W łazience wejście do sauny fińskiej (suchej), w 100% wyłożonej drewnem, ogrzewanej saunowym piecem elektrycznym z kamieniami. Sauna może pomieścić jednocześnie dwie osoby.

Dodatkowo, w przedpokoju znajduje się zamaskowana wnęka z pralką, która tym samym nie zabiera przestrzeni, ani nie zaburza estetyki innych pomieszczeń.

Ogródek 43 m2 za drzwiami tarasowymi w salonie.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości pełna infrastruktura:
1) ośrodek żłobkowo-przedszkolno-szkolny – 1.600 m
2) podstawowo opieka zdrowotna (przychodnia DOLMED) – 1.300 m
3) park, orlik, plac zabaw – 1.200 m

zapraszam na bezpłatną prezentację

Wojciech Ciuła
tel. 881-790-118
wojciech.ciula@idea-invest.pl

Potrzebujesz kredytu na sfinansowanie swoich marzeń?
Skontaktuj się z naszym Ekspertem Finansowym EXPANDER: http://bit.ly/2VmMaNI

Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Informacja przekazana przez biuro idea-INVEST nieruchomości uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre