Sprzedaż
336168
ul. Stanisława Stojałowskiego
Kraków Kurdwanów
(gm. Kraków-Podgórze)
479 000 zł

Cenisz sobie bliskie otoczenie zieleni, a zarazem chciałbyś mieć łatwy dostęp do centrum miasta? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Oferuję trzypokojowe mieszkanie na Kurdwanowie. Największymi atutami mieszkania jest jego powierzchnia, bardzo funkcjonalny rozkład – 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, duży balkon, a także lokalizacja ze względu na okoliczną infrastrukturę handlowo – usługową oraz dostęp do oferty edukacyjnej dla dzieci.

Kolejnym atutem mieszkania jest widok z okna (zobacz zdjęcia). Z dużego komfortowego balkonu mamy widok na drzewa i zieleń!

NIERUCHOMOŚĆ:
Na sprzedaż przestronne dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Dzięki ekspozycji wschód – zachód mieszkanie nie będzie się nagrzewać.

Układ mieszkania jest bardzo komfortowy ponieważ z przedpokoju jest wejście do wszystkich innych pomieszczeń (nie ma przechodnich pokoi).

Mieszkanie składa się z:
– przedpokoju (ok. 6,8m2);
– dobrze doświetlonych trzech osobnych pokoi (ok.10m2, 13,1m2, 20,5m2).
– oddzielnej kuchni (ok. 6,1m2);
– łazienki (ok.3,2m2);
– osobnej toalety (ok. 1,7m2);
– przestronnego balkonu. Z dużego balkonu mamy widok na drzewa i zieleń.
– piwnicy (ok. 5m2).

INFORMACJE DODATKOWE:
Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ul. Stojałowskiego . Dużo miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu budynku, co pozwoli bez problemu zaparkować więcej, niż jeden samochód.

Mieszkanie jest sprzedawane w stanie do odświeżenia. W mieszkaniu są dostępne wszystkie media, a zaletą jest miejska ciepła woda. Czynsz administracyjnych przy pięciu osobach wynosi około 800 zł, a przy mniejszej liczbie – proporcjonalnie mniej.

LOKALIZACJA:
Dzięki rozwiniętej infrastrukturze na osiedlu szybko dotrzemy do takich miejsc jak: centrum handlowe Dekada, Zakopianka, dobre połączenie z kampusem UJ, sklepy, szkoły, siłownie, szpital, kościół, Centrum im. Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Blok leży niedaleko parku na Kurdwanowie. Cztero hektarowa przestrzeń pozwoli na relaks, spacery, jest tam również plac zabaw dla dzieci.

Cena: 479 000 zł.

Chcesz przekonać się, że to mieszkanie spełni Twoje wymagania – zadzwoń i zarezerwuj godzinę spotkania !

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre