Sprzedaż
336133
ul. Flisaków
Warszawa Białołęka
(gm. Białołęka)
439 000 zł

3 pokoje 58 m2 stan deweloperski Białołęka. Jest to mieszkanie o bardzo dużym potencjale  rozkładowym i wykończeniu według własnych potrzeb.

1.Salon z aneksem kuchennym – 22,35 m2
2. sypialnia – 12,59 m2
3. sypialnia – 9,57 m2
4. korytarz – 7,01 m2
5. łazienka – 4,81 m2
Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo koszt 30000 PLN. 

Lokalizacja inwestycji

Rozbudowana sieć dróg zapewnia wygodną komunikację z resztą miasta – dojazdy zdecydowanie usprawnia Most Marii Skłodowskiej-Curie oraz wyremontowany Most gen. Stefana Grota-Roweckiego wraz z Trasą Toruńską (część drogi ekspresowej S8). Z przystanku autobusowego przy ulicy Kobiałka można dojechać bezpośrednio do Metra Marymont lub Dworca Warszawa Wschodnia. Nowoczesna infrastruktura prężnie rozwijającej się Białołęki gwarantuje dostęp do przedszkoli i szkół, a także sklepów oraz punktów usługowych w najbliższym sąsiedztwie osiedla. Okoliczne tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz Kanał Żerański dają mieszkańcom możliwość spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską „sypialnią”. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja
Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Mieszkańcy Osiedle Regaty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Regaty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Frachtowa 02.

Zapraszamy do Osiedla Regaty, zlokalizowanego na zielonej Białołęce nad Kanałem Żerańskim. To dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, w pełni niezależne warszawskie osiedle z funkcjonującymi sklepami i punktami usługowymi, gwarantujące dostęp do szkół i przedszkoli, liczy już 1096 mieszkań i 87 domów jednorodzinnych. Okoliczne tereny zielone i rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz bezpośrednie sąsiedztwo Kanału Żerańskiego dają mieszkańcom możliwość spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Osiedla Regaty, położone przy ulicy Flisaków, składają się z siedmiu kameralnych budynków o stonowanej, nowoczesnej stylistyce, ze sklepami i lokalami usługowymi na parterze oraz miejscami parkingowymi w garażu podziemnym.

Osiedle Regaty znajduje się na Kobiałce, ul. Flisaków 4 (14.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Regaty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Edukacja
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy Osiedla Regaty znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole „Wesoły Smok” w odległości 170 m.

Sklepy i usługi
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Regaty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Heman, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia Szwajcarska.

Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regaty w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre