Sprzedaż
336082
ul. Stanisława Lema
Kraków Grzegórzki
(gm. Kraków-Śródmieście)
770 000 zł

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Solaris Park (pierwszy etap inwestycji)
Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze ma 60,25m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras(3.85m) i duży ogródek lokatorski (43m2) a także z dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju z możliwością montażu szafy wnękowej.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne) w cenie 43 000zł
Zakup mieszkania na zasadzie cesji praw z umowy przedwstępnej, brak opłaty 2% podatku PCC. Lokal w stanie deweloperskim, realizacja projektu to marzec 2022r.

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Lema w Krakowie, która sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Lotników – jednym z ważniejszych miejsc rekreacyjnych dla mieszkańców Krakowa.
Poza bliskim sąsiedztwem terenów zielonych, na wyjątkowość lokalizacji wpływa niewielka odległość do centrum Krakowa oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne, które gwarantuje sprawne i płynne przemieszczanie się po Krakowie.

Poza tym, dużym atutem są Strefy Mieszkańca, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas wolny lub popracować. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne są wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. Mieszkańcy do swej dyspozycji mają zewnętrzną siłownię, strefę rekreacyjną (leżaki, stoły do gier), a ich bezpieczeństwo jest zagwarantowane przez monitoring i portiernię.

Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu największego parku w Krakowie – Parku Lotników, mieszkańcy mają idealne miejsce, aby po pracy wybrać się na spacer i skorzystać z atrakcji, które się tam znajdują, takie jak powstający staw i plaża wokół niego.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre