Sprzedaż
336002
ul. Franklina Delano Roosevelta
Wrocław Śródmieście
(gm. Wrocław-Śródmieście)
739 000 zł

Mieszkanie inwestycyjne, 6 pokoi o powierzchni użytkowej 105,98 m2 przy ul. Roosevelta 30 (boczna Słowiańskiej i Jedności Narodowej). W pełni rozkładowe, wyremontowane, w pięknej kamienicy, doskonałej lokalizacji. Gotowiec inwestycyjny o możliwej rocznej stopie zwrotu 9,75%. Pewna lokata kapitału! Możliwe do przerobienia na 4 mikro-kawalerki.
Niezwykłe wewnętrzne podwórko pełne murali stanowi dodatkową, nietuzinkową atrakcję turystyczną wspomagającą wynajem długo bądź krótkoterminowy.

OKOLICA I KOMUNIKACJA:

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, na skraju Ołbina oraz artystycznej i rewitalizowanej dzielnicy Nadodrze, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i handlowo-usługowej. Obie dzielnice poddawane są ciągłej modernizacji, zwiększając swoją atrakcyjność nie tylko wizualnie czy użytkowo, ale przede wszystkim inwestycyjnie. Wewnątrz podwórka i w najbliższej okolicy znajduje się nietuzinkowa atrakcja dla mieszkańców i turystów – galeria murali, stanowiąca jedno z ciekawszych miejsc na mapie całego Wrocławia.
Miejsce dobrze skomunikowane z każdą częścią Wrocławia, niespełna 100 metrów do przystanku tramwajowego i autobusowego, 1 minuta pieszo do Parku Słowiańskiego, nieopodal również Park Staszica. Wiele sklepów, kawiarni, restauracji, punktów usługowych, aptek, salonów piękności, fryzjerów, klubów fitness itp.
Duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem oraz na wewnętrznym dziedzińcu.

BUDYNEK:

Pięknie odrestaurowana 4-piętrowa kamienica, z niedawno wyremontowaną elewacją zewnętrzną i klatką schodową, która jest czysta i schludna. W klatce znajduje się domofon z dostępem na kod wejściowy. Duży, ogólnodostępny strych pełniący funkcję suszarni.

MIESZKANIE:

W pełni rozkładowe, wyremontowane mieszkanie stanowiące bezpieczną lokatę kapitału. Mieszkanie oferowane z pełnym wyposażeniem przystosowanym do wynajmu w cenie! Gotowiec inwestycyjny o rocznej stopie zwrotu do ~9,75%.
Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze i składa się z następujących pomieszczeń:
– 6 pokoi, o powierzchniach od niespełna 10 m2 do ~13,50 m2,
– łazienki z prysznicem i toaletą 4,25 m2,
– osobnej toalety ~1 m2,
– w pełni wyposażonej kuchni ~ 11 m2,
– pakownej garderoby ~2,80 m2
– przedpokojów ~16,50 m2
Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica ~10,50 m2.

Każdy z pokoi zaopatrzony co najmniej w łóżko, szafę, biurko i krzesło. Kuchnia wyposażona w meble, kuchenkę gazową, 2x lodówki, pralkę, mikrofalówkę oraz naczynia i garnki.
W 4 pokojach i kuchni piękna, odnowiona drewniana podłoga, w pozostałej części pokoi i przedpokojów panele. W łazience i toalecie płytki. Mieszkanie wyremontowane i odświeżone, atrakcyjne dla najemców.

Bezpośrednio nad mieszkaniem znajduje się strych, pełniący funkcję suszarni. Strop ocieplony styropianem, z podłogą wyłożoną płytami OSB, zapewniający komfort cieplny mieszkania.

Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na cztery mikro-kawalerki, w tym dwie z osobnymi sypialniami. Zwiększy to miesięczny zysk osiągany z najmu do co najmniej 6000 zł, czyli 72 000 zł rocznie, co stanowi stopę zwrotu 9,75%! Zamieszczone zdjęcie przedstawia wizualizacje takiego podziału.

Ogrzewanie elektryczne z grzejników z możliwością przerobienia na gazowe. W tym celu pozostawiono piece kaflowe by skorzystać z możliwości dofinansowania wymiany pieca do 100% kosztów kwalifikowalnych, o wartości do 15 000 zł z programu miejskiego dopłat Kawka Plus.

Ciepła woda z bojlera.

FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY:

Pełna własność z KW.

Niskie opłaty administracyjne: czynsz 193 zł + fundusz remontowy 265 zł, łącznie tylko 458 zł.

Do tego doliczane opłaty według zużycia, na podstawie liczników. Przy 6 osobach przeliczenie na 1 osobę w miesiącu wynosi: woda ~25 zł., gaz ~3,60 zł oraz prąd ~75 zł. Szczegółowe potwierdzenie comiesięcznych kosztów do okazania na prezentacji mieszkania.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre