Sprzedaż
335816
ul. ul. Sielankowa
Kamionki
(gm. Kórnik)
599 000 zł

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Sielankowej w Kamionkach, na granicy z Borówcem o powierzchni 95 m2.
LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w miejscowości Kamionki tylko 20 km od centrum Poznania, na granicy z Borówcem. Łatwa komunikacja z aglomeracją miejską, a przy tym podmiejska enklawa spokoju. Osiedle Sielankowe przylega od północy do rezerwatu ptaków doliny Głuszynki, która wraz z uchodzącą do niej Koplą podnosi walory turystyczne Kamionek. Wypływająca spod Kostrzyna Kopla płynie naturalnym obniżeniem terenu, tworząc malownicze meandry. Entuzjaści wypoczynku na świeżym powietrzu mogą też korzystać z położonego niedalego na południe największego w gminie kompleksu leśnego Nadleśnictwa Babki.
Komunikacja:
– samochodowa – zjazdy do drogi S11 4 km i A2 – 10 km.,
– kolej metropolitalna – Gądki – Poznań – 5 km,
– autobusowa: miejska linia kórnicka nr 511 i 512.
Szkoła podstawowa w Kamionkach 2 km
Centrum handlowe M1 Franowo 17 km, sklep spożywczy 900 m, Biedronka w Borówcu 2 km
NIERUCHOMOŚĆ
Osiedle zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny sposób.Dużym plusem lokalizacji jest też częściowo zadrzewiony teren, na którym powstały domy. Deweloper „Solbud” zadbał o to, aby pozostawić na osiedlu możliwie jak najwięcej drzew, co nadaje miejscu niepowtarzalny klimat. Do dyspozycji mieszkańców jest też duży teren do relaksu gdzie zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz dodatkowe miejsca postojowe dla gości. Tu się mieszka bezpiecznie bo osiedle jest ogrodzone, zamykane bramą na pilota, oświetlone a okna zabezpieczają żaluzje. Do sprzedawanej nieruchomości przynależą 2 miejsca postojowe przed domem, taras od strony południowej, który zacieniają okazałe drzewa, co podnosi komfort korzystania z tarasu ale też z mieszkania – nie nagrzewa się nawet w upały. Ogród z bramą wjazdową. W ogrodzie domek platikowy na rowery i narzędzia. W mieszkaniu jest też strych, który pozwala na aranżację dodatkowego pokoju – dziś stanowi powierzchnię do przechowywania. Do licznych zalet nieruchomości należy funkcjonalny układ pomieszczeń rozlokawanych na dwóch poziomach, przy czym I piętro jest bez skosów więc nic nie ogranicza wykorzystania pomieszczeń. Do obiektu podłączone kompletne media: prąd, gaz, woda,kanalizacja i światłowód. W mieszkaniu zastosowano ogrzewanie podłogowe na parterze i w górnej łazience. Urządzono pomieszczenie gospodarcze/pralnię, zamontowano szafy wnękowe w korytarzu tuż przy wejściu również pod schodami oraz w największej sypialni.
Budynek został wykonany z nowoczesnych i energooszczędnych materiałów, zamontowany piec, piekarnik oraz płyta indukcyjna są nowoczesne dzięki czemu koszty ogrzewania i energii elektrycznej są minimalne przy tak dużej powierzchni użytkowej.
Opis pomieszczeń:
Parter: wiatrołap: 4,32 m2, pomieszczenie gospordarcze 4,23 m2, Toaleta 3 m2, salon+ aneks kuchenny 28,67 m2.
Piętro: pokój 1:14,13 m2, pokój 2: 11,51 m2, pokój 3: 8,03 m2, łazienka: 4,62 m2
Do obiektu podłączone kompletne media: prąd, gaz, woda,kanalizacja i światłowód.
W oferowanej cenie nabywasz:
– udział 1/2 w działce o powierzchni 498 m2, udział 1/28 w osiedlowej działce rekreacyjnej o powierzchni 1.107 m2, udział w drodze wewnętrznej,
– numery ewidencyjne działek: obręb Kamionki nr 204/20,
– szerokość: 13 m
– długość działki: 26 m,
– dostęp do mediów: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja, światłowód.
WARUNKI ZABUDOWY
Teren jest objęty MPZP na podstawie Uchwała Nr XVI/194/2011
z dnia 2011-12-29 i oznaczony 2 MN jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre