Wynajem
335740
Gdynia Orłowo
(gm. Gdynia)
18 000 zł

Jeden z zaledwie kilku domów w Orłowie w pierwszej linii od plaży, w urzekającym widokiem na morze z salonu, z sypialni i z tarasu. Idealna propozycja dla rodziny 2+2 lub dla tych, którzy potrzebują dodatkowych pokoi do pracy lub dla gości.

3 sypialnie | 2 łazienki +toaleta | garaż na 2 samochody | zachodni ogród z tarasem

Wygodny, słoneczny segment położony na skraju nadmorskiego Parku w Orłowie. Dom ma 4 kondygnacje i wschodnio-zachodnią ekspozycję.

Na parterze znajduje się część dzienna, a w niej salon z widokiem na morze, otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz przyległa do niej jadalnia. Stąd prowadzi wyjście na zachodni taras i do kameralnego ogródka.

Na pierwszy piętrze położone są 3 sypialnie: główna sypialnia z przyległą garderobą i prywatną łazienką z wanną oraz 2 sypialnie dodatkowe, a także druga łazienka z prysznicem.

Ostatnia kondygnacja to bardzo słoneczna, otwarta przestrzeń, która z powodzeniem sprawdzi się jako pokój rekreacyjny lub letni salon. Na tym poziomie znajduje się też fantastyczny taras, z którego roztaczają się widoki na Zatokę oraz na Orłowo.

W piwnicy wygodne pomieszczenia gospodarcze, widna pralnia oraz garaż na 2 samochody

LOKALIZACJA
Osiedle przy Króla Jana III to ceniona inwestycja, zaliczająca się do najbardziej pożądanych gdyńskich rezydencji. Kameralna zabudowa, estetyczna, nowoczesna architektura, urzekające położenie na skraju parku, z widokami na morze i zieleń oraz doborowe sąsiedztwo czynią z niego komfortowe i przyjazne miejsce do życia.
Osiedle jest dozorowane, z zapewnioną całodobową obsługą.

W cenie czynszu zawarta jest miesięczna opłata administracyjna oraz podstawowy koszt niektórych mediów.. Dodatkowe koszty po stroni najemcy to ponadstandardowe koszty wody i ogrzewania, prąd oraz media typu internet i telewizja.

DODATKOWE INFORMACJE
Dom nie jest obecnie wyposażony w meble ruchome, może zostać domeblowany wedle potrzeb i w zależności od długości umowy najmu.

%MCEPASTEBIN%%MCEPASTEBIN%

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre