359 000 zł

Niecodzienna okazja! Dom w cenie mieszkania!!! 359 000 zł!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu częściowo podpiwniczony, poniemiecki dom wraz z dobudówką o powierzchni 157,5 m2 (ok 230 m2 licząc po podłodze).

Nieruchomość ma potencjał, możliwość podzielenia jej na odrębne mieszkania, przeznaczenia na miejsce przebywania pracowników w delegacji a malownicza okolica składająca się z jezior, stawów, lasów, rzeki i bliskość natury, tworzy świetne warunki do wykreowania niezwykłego miejsca na polskiej mapie agroturystyki. Można też po prostu wybrać, zamiast kupna 3 pokoi w mieście, dom do własnej aranżacji i cieszyć się fantastyczną przestrzenią, pięknem i spokojem okolicy z najbliższymi.

W pobliżu liczne zakola rzeczne, wąwozy, także rozległe doliny z łąkami, progi wodne, bogactwo ryb, ptaków, roślin dziko rosnących i zachwycającego krajobrazu, umożliwiają bliski kontakt z pięknem natury.
Jest to również raj dla wędkarzy. Liczne akweny gminy i okolicy sprzyjają uprawianiu różnorodnych form wędkarstwa poprzez łowienie ryb w rzece Bóbr, jeziorach oraz specjalnych łowiskach. W lasach grzyby, jagody.

Teren na działce zagospodarowany – możliwość jedzenia warzyw prosto z ogródka.
Ogrodzenie działki i zabudowa gospodarcza zapewniają prywatność a także dają ogromne możliwości adaptacji terenu (obecnie pomieszczenia gospodarcze służą jako warsztat, miejsce do przechowywania, drewutnia, kotłownia i kuchnia letnia).

Z dala od zgiełku a jednocześnie blisko do miasta – zaledwie 35 min. do Zielonej Góry, 20 min. do Krosna Odrzańskiego i 20 min. do Lubska. Równie blisko jak do miasta jest do granicy polsko-niemieckiej ok 35 min. autem.

DANE NIERUCHOMOŚCI:

UKŁAD DOMU:
PARTER: 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, łazienka, toaleta, przedpokój
PIĘTRO: 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka

DOBUDÓWKA (oddzielne wejście, wymaga generalnego remontu): kuchnia – wielkość pomieszczenia pozwala na urządzenie salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka

DZIAŁKA:
2800 m2
Kształt działki – prostokąt

Budynki gospodarcze ok 104 m2 (po podłodze ok 140 m2).

Dodatkowym atutem są niskie koszty utrzymania.

MIEJSCOWOŚĆ:
Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Hala Widowiskowo – Sportowa, Urząd Gminy, Zabytkowy Kościół w Stylu Gotyckim, Market Dino, Delikatesy Centrum, Apteka

OTOCZENIE:
rzeka, stawy, lasy, jeziora

DOJAZD/ODLEGŁOŚĆ:
A – autem R – rowerem P – pieszo

Zielona Góra ok 35 min. – A (35 km)
Krosno Odrzańskie ok 20 min. – A (19 km)
Lubsko ok 20 min. – A (22 km)
Granica polsko-niemiecka ok 35 min. – A (35 km)

Dychów – ok 4 km     Kołatka – ok 8 km
4 min. – A                   9 min. – A
12 min. – R                 25 min. – R
51 min. – P

Bronków – ok 9 km    Dąbie – ok 13 km
9 min. – A                    12 min. – A
27 min. – R                  38 min. – R

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i umów się na prezentację.

Nie wiesz czy masz zdolność kredytową? Nic nie szkodzi, sprawdzimy i pomożemy w uzyskaniu finansowania. Nasze biuro pomaga w uzyskaniu kredytu na Twoje nowe mieszkanie, dom.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 ust.1 KC.

Zapraszam!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre