Sprzedaż
335635
Łódź Arturówek
(gm. Łódź-Bałuty)
899 000 zł
NA SPRZEDAŻ
DOM WOLNOSTOJĄCY ŁÓDŹ – BAŁUTY – ARTURÓWEK
W OTOCZENIU ZIELENI, CISZA I SPOKÓJ
ok 220 m2, działka 536 m2
STARA CENA 960.000 zł
NOWA CENA 899 000 zł
Wirtualny spacer

Jednopiętrowy dom jednorodzinny o pow. 220 m2 na działce 536 m2 zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy, w spokojnej i cichej okolicy zabudowy jednorodzinnej w Arturówku z bardzo dogodnym dojazdem do centrum miasta (centrum Łodzi ok. 8 km). W najbliższej okolicy dużo zieleni, woda. Dojazd asfaltową drogą.

OPIS POMIESZCZEŃ:
PIWNICA: pokój gospodarczy, garaż z jednym stanowiskiem i kanałem, sauna, łazienka z prysznicem i jeszcze jedno duże pomieszczenie gospodarcze z SAUNĄ.
PARTER: duży pokój dzienny z aneksem kuchennym (około 50 m kw.), kominek, wyjście na taras, dodatkowy pokój do wykorzystania jako gabinet lub dodatkowa sypialnia. Łazienka.
– I PIĘTRO: dwie sypialnie, łazienka, balkon. 

Jest też dodatkowa przybudówka z osobnym wejściem, która stanowi odrębne mieszkanie o powierzchni 34 m kw., składające się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Odrębne wejście umożliwia otwarcie np. działalności w tym pomieszczeniu bądź wynajmowania na cele mieszkalne.

Działka zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami, drzewami. Bardzo dobrze doświetlona, z przyjemnymi zacienionymi zakątkami. Ochłodzenia dodaje małe oczko w ogrodzie. Ekspozycja tarasów na północ i na południe.

Dach pokryty blachodachówką.
MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacja

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre