Sprzedaż
335584
al. Aleja Jana Pawła II
Luboń
(gm. Luboń)
481 900 zł

Niepowtarzalne, 3-pokojowe mieszkanie w Luboniu, wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej. Gustownie wykończone 70 m2 z przestronnym balkonem. Mieszkanie usytuowane jest na parterze 4-piętrowego bloku z 2008 r. (z windą) przy al. Jana Pawła II, niedaleko centrum miejscowości, a jednocześnie w spokojnej okolicy.

Oferowane mieszkanie jest bardzo przestronne i ciekawie zaaranżowane. Składają się na nie:
– salon połączony z w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnią (31 m2)
– 2 pokoje (15 i 11 m2), z mniejszego wyjście na balkon
– bardzo funkcjonalna łazienka (7 m2)
– korytarz (6 m2) z pojemną szafą typu Komandor

Mieszkanie cechuje wysoka jakość wykończenia. W części wypoczynkowej salonu podwieszany sufit. W zabudowie kuchennej wszystkie sprzęty: zmywarka, kuchenka z płytą indukcyjną i piekarnikiem, zabudowana lodówka, bardzo pojemne szafki (dodatkowo podświetlone) i szuflady.

Na podłogach dobrej jakości panele, w kuchni i na korytarzu – płytki. Na wszystkich oknach rolety zewnętrzne. Dodatkowo w salonie rolety wewnętrzne.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej (wraz z funduszem remontowym i opłatami za ogrzewanie) – ok. 700 zł miesięcznie.

Wraz z mieszkaniem oferuję komórkę lokatorską (7 m2) – za dodatkową opłatą 25 tys. zł oraz miejsce w podziemnej hali garażowej – 25 tys. zł.

Blok posiada domofon. Oprócz tego, na korytarzu zainstalowano dodatkowe drzwi, zamykające tę część kondygnacji, na której znajdują się w sumie trzy mieszkania.

W okolicy cała gama sklepów i punktów usługowych. Niedaleko także m.in. Galeria Pajo, Netto i Factory. Budynek stoi 2 km (5 min) od zjazdu z autostrady, która przebiega pomiędzy Poznaniem a Luboniem.

Doskonała komunikacja z Poznaniem – do przystanku autobusowego 400 m, do dworca kolejowego niecały kilometr (pociągiem 8 minut do dworca Poznań Główny).

Atutem podpoznańskiego Lubonia jest także sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego z malowniczymi trasami pieszymi i rowerowymi.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre