1 650 000 zł

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 274m2 w sąsiedztwie Lasów Młochowskich, otoczony dużym, profesjonalnie zagospodarowanym ogrodem, spełniającym oczekiwania nawet bardzo wymagającej rodziny. Budowany „dla siebie”, według indywidualnego projektu powstał w 2008r. przy użyciu najlepszych materiałów.

W tym jednopiętrowym budynku wydzielono strefę dzienną, składającą się z przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na taras, sypialni/gabinetu, umeblowanej i wyposażonej kuchni z dwoma oknami, łazienki i hallu z wejściem do garażu. Na półpiętrze znajdziemy drugi salon/pokój rekreacyjny z wyjściem na duży balkon, a także garderobę, z możliwością zaadoptowania na łazienkę. Na poddaszu zaś znajduje się strefa wypoczynkowa gdzie jest sypialnia główna z łazienką i balkonem oraz 3 mniejsze sypialnie i łazienka. W bryle budynku jest jeszcze garaż na 2 auta z wejściem do spiżarni i kotłowni.

Ściany zewnętrzne budynku mają grubość aż 49cm. Zbudowane są patrząc od wewnątrz: z cegły kratówki o grubości 25cm, styropianu grubości 12cm i cegły kratówki o grubości 12cm. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne są z cegły pełnej o grubości 25cm klasy 15, a ściany działowe z cegły dziurawki grubości 12cm. Dach pokryto blacho-dachówką.

W wystroju wnętrza przeważają surowce naturalne: gres polerowany, marmur na parterze i klatce schodowej, deska modrzewiowa w sypialniach, a w kuchni i łazienkach – terakota.
2-funkcyjny piec gazowy (gaz z własnej butli), zasila ogrzewanie podłogowe na parterze i w salonie na półpiętrze, a w sypialniach – grzejniki. Kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do pomieszczeń również świetnie się sprawdza. W domu znajduje się system centralnego odkurzacza.

Na posesji jest własna studnia o głębokości 38m, szambo z rozprowadzeniem i system drenażowy odprowadzający wody opadowe do kolektora poza terenem działki. Budynek podłączony jest także do miejskiego wodociągu z Milanówka. Bezpieczeństwo domowników zwiększa instalacja alarmowa, a teren monitoruje własny system kamer online z nagrywaniem dźwięku.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja: cicha okolica z mikroklimatem Lasów Młochowskich oraz zadbany, automatycznie nawadniany ogród z bujnymi kwiatami, wieloma nasadzeniami i bogatym drzewostanem. Nieruchomość składa się z dwóch geodezyjnie wydzielonych działek (każda ma oddzielną KW) o łącznej powierzchni 3018 m2. Na jednej z nich posadowiono ten właśnie budynek mieszkalny, druga stwarza możliwości inwestycyjne na przyszłość. Można ją na przykład zabudować innym budynkiem mieszkalnym i stworzyć kolejną oazę ciszy i spokoju, zakłócaną tylko śpiewem ptaków…. z lasu za ogrodzeniem posesji.

Wysoki standard, idealny stan budynku i potencjał inwestycyjny stanowią o wartości tej nieruchomości. Bliskość ośrodków miejskich: Warszawa-30min., Grodzisk Mazowiecki i Nadarzyn – 10min, zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkół, kina, basenu. Właśnie w tym miejscu można doskonale połączyć komfort spokojnego życia wśród zieleni z atrakcjami cywilizacji miejskiej w zasięgu ręki.

Polecamy, ta nieruchomość to doskonały wybór na dziś i na jutro.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre