Sprzedaż
335339
ul. Bolesława Chrobrego
Wrocław Nadodrze
(gm. Wrocław)
4 500 000 zł

Na sprzedaż wynajmowany, zyskowny lokal użytkowy, w doskonałej lokalizacji przy ul. Chrobrego 12, w centrum Wrocławia i Nadodrza. Pewny zwrot z inwestycji na poziomie ~7% w skali roku!

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 691,45 m2, z wyodrębnionymi do wynajmu/użytkowania 3 niezależnymi lokalami, usytuowany na parterze zadbanego budynku z lat 90tych. 3 niezależne wejścia, w tym jedno od ulicy oraz dwa od strony wewnętrznego dziedzińca. Duże przeszklenia i możliwości instalacji reklamy/baneru/szyldu itp. na elewacji budynku czynią go niezwykle atrakcyjnym.

OKOLICA I KOMUNIKACJA:
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, w sercu rewitalizowanej części Nadodrza, w sąsiedztwie budynków, kamienic, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Dzielnica poddawana jest ciągłej modernizacji, zwiększając swoją atrakcyjność nie tylko wizualnie czy użytkowo, ale przede wszystkim inwestycyjnie. Gwarantowany zwrot z inwestycji.

Miejsce dobrze skomunikowane z każdą częścią Wrocławia, niespełna 100 metrów do przystanku tramwajowego oraz mniej niż 2 minuty pieszo do Placu Świętego Macieja. Samo centrum miasta – kilkaset metrów do Wyspy Słodowej i mniej niż 1,5 km do Rynku.

Duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem oraz na wewnętrznym dziedzińcu.

BUDYNEK:
Zadbany budynek z lat 90-tych, z niedawno remontowaną elewacją zewnętrzną i wymienionym dachem. Dobre parametry termoizolacyjne, lokal usytuowany wzdłuż całego budynku, z dużą liczbą okien zarówno od ulicy jak i od strony dziedzińca.

LOKAL:
Pewna zyskowność inwestycji na poziomie ~7% w skali roku! Dwa lokale z długoterminowymi umowami najmu do 07.2024, z możliwością przedłużenia. Trzeci lokal w trakcie rozmów z potencjalnymi najemcami.

Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 691,45 m2 składający się z 3 niezależnych lokali:
Lokal U1 – w całości wynajmowany o łącznej powierzchni 491,17 m2. Dzieli się dodatkowo na dwa niezależne lokale wynajmowane przez dwa odrębne podmioty gospodarcze:
U1.1 – o powierzchni 363,99 m2 składający się z sal operacyjnych open space oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych. Lokal przeszedł gruntowy remont niespełna 2 lata temu i jest w doskonałym stanie technicznym. Przystosowany do działalności usługowej, administracyjnej, biurowej, obsługi klientów itp. Wejście bezpośrednio z ulicy, duże witryny na wejściu i okna wzdłuż całego lokalu. Lokal klimatyzowany, z pełną infrastrukturą techniczną. Lokal ze względu na długoterminowy wynajem nieujęty wizualnie w niniejszym ogłoszeniu, możliwa prezentacja na spotkaniu.
Lokal U1.2 – w całości wynajmowany o powierzchni 125,46 m2, składający się z korytarza, dwóch sal open space, każda o powierzchni ~60 m2 oraz niedawno wyremontowanej łazienki oraz kącika socjalnego. Wejście od strony wewnętrznego dziedzińca, duże okna wzdłuż ściany lokalu. W trakcie adaptacji na potrzeby nowego najemcy.
Lokal U2 – możliwy do wynajęcia, o łącznej powierzchni ~200 m2, w tym 143,34 m2 przeznaczone na pomieszczenia biurowe, socjalne, świeżo wyremontowaną toaletę oraz korytarz. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 56,94 m2, z wyodrębnionymi 4 pomieszczeniami. Lokal z przeznaczeniem do własnej adaptacji.

Dokładny podział i rozpisane pomieszczenia w załączonymi do zdjęć rzucie lokalu.
Zachowana odpowiednia wysokość pomieszczeń 3m. Media miejskie, w tym ogrzewanie.

Lokal nadaje się pod rożne dziedziny handlu i usług.

FORMA WŁASNOŚCI i OPŁATY:
Pełna własność, bez obciążeń.

Opłaty eksploatacyjne dzielone między najemców.

Cena 4 500 000 zł, nie podlega opodatkowaniu VAT. Możliwa faktura VAT z doliczeniem do ceny lokalu podatku 23%.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre