Sprzedaż
335331
gm. Łódź-Widzew
(pow. Łódź)
435 000 zł

Przedstawiam przestronny apartament 131 metrowy, w stanie deweloperskim, z dużym potencjałem aranżacyjnym, 3 km od granicy Łodzi. Takie miejsce ma wszystkie plusy domu i wszystkie plusy mieszkania.
Znajduje się na piętrze nowego budynku, oddanego do użytkowania w 2021 r. W budynku znajdują się dwa bliźniacze apartamenty, które mają wspólny wiatrołap.
Powierzchnia całkowita wynosi 131 m2, a użytkowa ok 100 m2.
Dużym plusem tego apartamentu jest naprawdę niewielki czynsz 150 zł, który zawiera fundusz remontowy i porządkowy i oświetlenie części wspólnych. Nowi właściciele mogą więc za niewielkie pieniądze spać spokojnie jak spadnie śnieg, administracja budynku zatroszczy się o np o odśnieżenie.
Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju.
Salon ma ok 60 m2, w aneksie kuchennym jest możliwość zamontowania tzw wyspy.
Niezwykły charakter tego pomieszczenia tworzą okna duże z jednej strony i okna dachowe.
W lokalu jest możliwość wygospodarowania dodatkowego miejsca na schowki.
Cała powierzchnia mieszkania ma ogrzewanie podłogowe, które jest wygodne i zdrowe np. dla alergików. NIe trzeba montować grzejników.
W całym lokalu ściany są z płyty ognioochronnej. Wykonane są wszystkie podłączenia wody i kanalizacji. Wykonana jest instalacja elektryczna wraz z kontaktami.
Budynek jest ocieplony styropianem 20 cm, dach ocieplony wełną mineralną 30 cm.
Ogrzewanie i ciepła woda z zamontowanego nowoczesnego pieca gazowego.
Do każdego lokalu jest przydzielona wiata na samochód oraz wydzielony ogródek. Reszta ogrodu z tyłu budynku, to części wspólne należące do obu lokai.
Budynek znajduje się przy nowowybudowanym osiedlu domów. Do Andrespola jest 1,8 km, do granicy Łodzi 3 km, do zjazdu z autostrady A1 7 km. Okolica, szczególnie Andrespol, prężnie się rozwija. Znajdziemy tam centrum handlowe, ośrodek zdrowia, filie banków. Ta podłódzka miejscowość to naprawdę miejsce z przyszłością.
Kupujący nie płaci podatku PCC

MEDIA: prąd, gaz, woda, kanalizacja
W OKOLICY: domy jednorodzinne i wielorodzinne, centrum handlowe w Andrespolu, sklepy, bank, apteka, szkoła, przedszkole, basen
KOMUNIKACJA: autobus

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre