Sprzedaż
335323
Radosze
(gm. Barciany)
210 001 zł

Przedwojenne siedlisko położone jest w spokojnej wsi w otoczeniu pól i łąk. W skład nieruchomości wschodzi 6 działek o łącznej powierzchni 0,94 ha. Jednokondygnacyjny dom posiada powierzchnię zabudowy 262 m kw. Wewnątrz znajduje się 5 pokoi. Dom jest częściowo podpiwniczony. Oprócz domu w skład nieruchomości wchodzą dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy 150 m kw. Zarówno dom, jak i budynki gospodarcze są wybudowane z czerwonej cegły w standardzie typowo warmińsko-mazurskiej zabudowy przedwojennej. Całe siedlisko wymaga prac remontowych. Można też wyburzyć budynki i wybudować w ich miejsce nowe.
Otoczenie nieruchomości stanowi spokojna mazurska wieś. Znajdują się tu obiekty agroturystyczne, a przez samą wieś przebiegają szlaki rowerowe. Wiejski odpoczynek można zatem połączyć ze zwiedzaniem pałacu w Drogoszach, bunkrów w Mamerkach czy też twierdzy w Gierłoży. A z położonej kilka km dalej Wieży Bismarckiej rozciąga się przepiękny widok na całą okolicę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.
Nieruchomość stanowi świetny obiekt dla osób ceniących odpoczynek na łonie natury połączony ze zwiedzaniem.
Ponadto w odległości 23 km znajduje się Jezioro Mamry, zatem dzięki blisko Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nieruchomość można wykorzystać do przechowywania łodzi żaglowych.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre