Sprzedaż
335218
Makówka
(gm. Grodzisk Mazowiecki)
2 950 000 zł

Nowy kompletnie wykończony dom w otoczeniu lasów na świetnie zagospodarowanej działce. Idealna oferta dla osób szukających miejsca do życia z lasem, ciszą i spokojem.

Dom (266 m2) rodzinny, świetnie rozplanowany, gotowy do wprowadzenia. Już urządzony salon, kuchnia, łazienki i sypialnia główna. 
Salon połączony z otwartą kuchnią, wszystko utrzymane w odcieniach bieli co przy bardzo dobrym położeniu względem stron świata daje nam doskonałe nasłonecznienie i światło w pomieszczeniach.
Na parterze domu znajdują się trzy sypialnie z czego jedna w stylu masterbedroom z własną łazienką i garderobą. Dodatkowa łazienka i toaleta.
Na piętrze znajdują się dwie duże niezagospodarowane przestrzenie które można przeznaczyć np na sypialnię, pokój zabaw, siłownię, gabinet.
Garaż na dwa samochody znajduje się w bryle budynku.

Na działce dodatkowo znajduje się domek ogrodnika z toaletą i mini kuchnią.

Dom posiada własne ujęcie wody ze studni głębinowej ze stacją uzdatniania wody.

Ogród (1602 m2)
Świetnie utrzymany i zagospodarowany. Ponad 300 krzewów i roślin, automatyczny system nawadniania w 6 niezależnych strefach, pod całym trawnikiem rozłożona siatka na krety.

Do działki doprowadzony światłowód.

LOKALIZACJA
Około 30 minut samochodem od Warszawy, 10 minut od Grodziska Mazowieckiego, 5 minut do wjazdu na drogę ekspresową S8. W otoczeniu lasów a jednocześnie z dobrym dojazdem i komunikacją. 

Mógłbym jeszcze dużo pisać na temat tej nieruchomości ale lepiej jeżeli powiem Ci to wszystko podczas spotkania i prezentacji na które serdecznie zapraszam.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre