550 000 zł

Nieruchomośc gruntowa zabudowna domem mieszkalnym typu rezydencja pod Lasem  w trakcie budowy w stanie wykończeniowym zlokalizowana w okolicy rekraacyjnej miejscowości Kobyla Gora. Dom wybudowany na działce gruntu o pow 1,5 ha zlokalizowany we wsi sołeckiej w odl. 3,0 km od Zalewu Blewąska z wylączeniem dzialki budowlanej o pow. 0,49 ha. Dzialka budowlana graniczy z dwoch stron ze ścianą lasu sosnowego oraz posiada dostęp do drogi publicznej z dwoch stron , w tym od strony głównej do drogi o nawierzchni bitumicznej. Dom podlączony do sieci infrastruktury technicznej prąd, woda, kanalizacja sanitrana oraz rozprowadzona instalacja nawadniajaca na działce budowlanej. Tereny rolne nieruchomości to łąki o użytkach ŁV przez które przepływa strumyk . Istnieje możliwość dokupienia dziąłki gruntu o pow. 1,50 ha co stanowi łącznie nieruchomość o pow. 3,50 ha. Idealne dla właścicela w możliwością zorganizowania przydomowej hodowli koni typu rekraacyjnego. 

NAJWIĘKSZYM BOGACTWEM TEGO REGIONU JEST CZYSTE POWIETRZE I KLIMAT, KTÓRY ZGODNIE Z OPINIĄ EKSPERTÓW – MA WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE.
Obszar Kobylej Góry i okolic słynie ze sprzyjającego klimatu; ` Po przeanalizowaniu wieloletnich danych meteorologicznych oraz po dokonaniu oceny stanu sanitarnego powietrza i po przeprowadzeniu badań zróżnicowania mikroklimatycznego można stwierdzić, że klimat i bioklimat Kobylej Góry charakteryzuje się właściwościami leczniczymi i profilaktycznymi, które mogą być wykorzystywane w leczeniu klimatycznym chorób układu krążenia, chorób narządów ruchu. Może także wspomagać leczenie zaburzeń układu trawiennego oraz zaburzeń układu termoregulacyjnego.`
http://www.kobyla-gora.pl/asp/pliki/aktualnosci_2015/2019_ropoznanie_warunkow_klimatycznych_kobylej_gory.pdf
Gdzie zjeść:
Po sąsiedzku zlokalizowana jest Stara Fabryka prowadzona przez wroclawian z oryginalną kuchnią właską oraz zpleczem hotrlowym dla gości weselnych.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre