Sprzedaż
335157
ul. Hutnicza
Poznań Dębiec
(gm. Poznań-Wilda)
199 000 zł

Dzień dobry,

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu położonego w przyziemiu odnowionego bloku na Wildzie przy ul. Hutniczej w Poznaniu.
Na powierzchnię lokalu wynoszącą 31,53m2 składa się salon z aneksem kuchennym, przestrzeń sypialniana z możliwością wydzielenia kolejnego pomieszczenia oraz łazienka z toaletą.

Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, bardzo blisko przystanków tramwajowych (linie 2, 9, 10 od ul. 28 Czerwca) i autobusowych (linia 71 od ul. Rolnej). W najbliższym sąsiedztwie sklepy spożywcze, w okolicy Lidl, Biedronka, galeria Green Point, park oraz liczne lokale handlowo-usługowe.

Lokal po kapitalnym remoncie w 2017r, gotowy do wprowadzenia się. Nowe okna PCV, rolety antywłamaniowe, wymienione instalacje : elektryczna, wodociągowa i kanalizacyjna, ściany szpachlowane i wymalowane, na podłodze płytki. Aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, zlew, elektryczną dwupalnikową płytę grzewczą, lodówkę i zmywarkę. Ogrzewanie piecem akumulacyjnym dwutaryfowym oraz elektryczny ogrzewacz wody. W lokalu zainstalowana wentylacja z rekuperacją zmniejszająca koszty ogrzewania.
Przynależna duża piwnica ponad 6m2.
Możliwość parkowania na terenie zamkniętym (wjazd przy pomocy pilota).

Stan prawny – pełna własność. Budynek zarządzany przez Spółdzielnie Mieszkaniową im. H. Cegielskiego, czynsz i opłaty eksploatacyjne wynoszą 257zł miesięcznie, woda, prąd wg. zużycia.

Cena do negocjacji. 

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia bezpłatnej prezentacji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre