Sprzedaż
335062
ul. Piastowska
Gdańsk Jelitkowo
(gm. Gdańsk)
2 640 000 zł

LOKALIZACJA:
Jelitkowo to nadmorska cześć Gdańska. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Apartamenty Nadmorskie. W otulinie Parku Regana, jedyne 200m do plaży. Bliskość morza, liczne ścieżki rowerowe i miejsca rekreacji, sprawiają to miejsce idealne do zamieszkania i odpoczynku. W bliskiej odległość nadmorskie restauracje kafejki i atrakcje turystyczne. W promieniu kilometra szkoły i całe zaplecze komunikacyjne oraz sklepy usługowo – handlowe.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Kameralne osiedle dwóch, piętrowych budynków z 2004 roku. Sześć mieszkań w klatce, po dwa na piętro. Apartament znajduje się na wysokim parterze. Na stu metrach powierzchni mieści się część dzienna – salon, półotwarta, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze (z przeznaczeniem także pod drugą łazienkę lub garderobę) oraz część prywatna – trzy, niezależne sypialnie. Salon z balkonem od strony południowo- zachodniej. Okna wychodzą na park. Mieszkanie jasne, trójstronne, wysokie.
Na poziomie -1 znajduje się miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska (dodatkowo płatne 60.000pln)

Mieszkanie o pow.98 m2 w skład którego wchodzą:
Salon – 30m2
Kuchnia -10m2
Sypialnia – 15m2
Sypialnia -13m2
Sypialnia – 11m2
Łazienka – 6m2
Pom. gosp – 3m2
Komunikacja – 10m2

Dodatkowo
balkon 5m2

Opcjonalnie:
1x miejsce w hali garażowej
1x komórka lokatorska

Udogodnienia:
Ochrona; Zamknięte osiedle; Monitoring; Wideodomofon; W mieszkaniu woda filtrowana, mineralizowana; Wysokość 2,65h; Ogrzewanie zdalne z system danfoss link (sterowane z panelu lub smartfonem); budynek po remoncie

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre