Sprzedaż
334782
ul. Szymanów
gm. Góra Kalwaria
(pow. piaseczyński)
3 600 000 zł

Prezentujemy Państwu na sprzedaż część działki gruntu zabudowaną budynkiem oferującym różnorodne możliwości inwestycyjne.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Szymanów, gmina Góra Kalwaria. Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa bezpośrednie sąsiedztwo z popularną miejscowością Konstancin-Jeziorna i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Dodatkowym atutem jest usytuowanie przy ruchliwej drodze prowadzącej do ul. Puławskiej skąd można dojechać bezpośrednio do Warszawy.

Budynek – budynek trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony, o pow. zabudowy 362 mkw i pow. użytkowej ok. 900 mkw, wybudowany w 2007, w bardzo dobrym stanie technicznym. W budynku znajduje się łącznie 38 pokoi hostelowych z łazienkami, obszerny hol z recepcją, jadalnia, pomieszczenia gospodarcze i magazynowe, toalety dla gości.
Aspekty techniczne: Okna PCV, dach z blachy, konstrukcja budynku z cegły, schody wyłożone terakotą typu gres, podłogi wyłożone są w zależności od funkcji pomieszczenia: terakotą typu gres/panelami polimerowymi/wykładziną.

Budynek posiada instalacje ppoż., Internet, monitoring, instalacje alarmową i windę.

Działka o powierzchni ok. 500 mkw z 12 miejscami postojowymi przed budynkiem, utwardzonymi kostką. Wymiary działki: ok. 35 m szerokość, ok. 14,5 m głębokość.

Media: Centralne ogrzewanie i Ciepła woda dostarczane są z 2 pomp głębinowych oraz pieca na paliwo stałe marki Viessman/Prąd/Kanalizacja z sieci miejskiej/Woda z sieci miejskiej/ Internet.

Nieruchomość znajduje się na terenie obowiązującego Planu Zagospodarowania oznaczonego symbolem:
3U/MN – przeznaczenie podstawowe to zabudowa nieuciążliwych usług/handlu/produkcji/funkcja składowo-magazynowa. Przeznaczenie uzupełniające – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Obecnie budynek wykorzystywany pod usługi hostelowe. Natomiast przeznaczenie budynku można zmienić w zależności od oczekiwań potencjalnego inwestora.

W sąsiedztwie znajdują się prestiżowe osiedla domów jednorodzinnych oraz tereny niezabudowane.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre