Sprzedaż
334492
ul. Rzemieślnicza
Skotniki
(gm. Zgierz)
330 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Skotnikach, w powiecie zgierskim, na terenach malowniczego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Wielkość działki to 5001 m2, teren jest płaski, niezalesiony, z frontem o szerokości 96 m, przy ogólnej szerokości działki ok. 21 m.
Dojazd z drogi asfaltowej.
Media dostępne w ulicy : prąd, wodociąg i gaz.
Można wystąpić o warunki zabudowy.

Działka oddalona jest o 4 km od Zgierza i 5 km od lasu łagiewnickiego w Łodzi. (6 km do centrum Zgierza i 10 km do łódzkiej Manufaktury).

Z przyjemnością zapraszamy do Skotnik, bo jest to uprzywilejowane miejsce. Jest urocze o każdej porze roku, skąpane w zieleni, pięknie położone i dobrze zagospodarowane, co widać wjeżdżając do tej sympatycznej miejscowości.

Nie każdy pamięta, że historia Skotnik sięga średniowiecza! Dokumenty tego miejsca już od XVI wieku świadczą o tradycjach i organizacji Skotnickiej społeczności. 

Mieszkańcy Skotnik czynnie uczestniczą w życiu biznesowym/gospodarczym zarówno Łodzi, jak i Zgierza i całej pobliskiej okolicy ale miejscowość pozostaje w kameralnej atmosferze relaksu i domowego zacisza. 

Jeśli takie otoczenie odpowiada Państwa wyobrażeniom o świetnej lokalizacji na osiedlenie się, to serdecznie zapraszam do obejrzenia tego miejsca osobiście.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre