280 000 zł

Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Grzmiąca, ok. 3 km na pn-wschód od Brzezin, na terenie należącym do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. 

Już ta jedna informacja może dać wskazówkę, że proponowane miejsce jest malownicze i gwarantuje wysoką jakość życia w naturalnym otoczeniu pięknych terenów, nie skażonych wysoką koncentracją cywilizacyjnych niedogodności, czyli miejsce przyjazne dla ludzi.

Sama działka ma 3500 m2 i jest lekko nachylona. Jest prawie w całości zalesiona, daje więc duże szanse na zatrzymanie większości drzewostanu w niezmienionej formie, żeby móc cieszyć się własnym lasem na co dzień.
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (do dwóch kondygnacji,  w tym
poddasze użytkowe).

Działka nie jest ogrodzona, prąd i woda dostępne są w ulicy  a dojazd do nieruchomości jest drogą asfaltową. 

Sąsiedztwo działki stanowi luźna zabudowa, las i łąki.

Pozostawiam Państwa ze zdjęciami tej działki i bezpośrednio otaczającej ją okolicy. Mam nadzieję, że te zdjęcia rozgrzeją serce niejednego miłośnika natury i poszukiwacza pięknych widoków.

Zapraszam do osobistego zapoznania się z okolicą Grzmiącej i wyobrażenia sobie poranków na tarasie własnego domu, skąpanego w słońcu, przedzierającym się przez korony drzew…

Zapraszam

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre