Sprzedaż
334444
ul. Szeroka
Rydzyny
(gm. Pabianice)
1 325 000 zł

Cześć!

Masz dylemat. Lubisz ciszę, ale nie chcesz dojeżdżać do miasta kilkadziesiąt kilometrów. Chcesz mieć swój dom, swoje miejsce, gdzie możesz wyjść do ogródka napić się rano kawy, ale nie musząc zastanawiać się, czy sąsiad z mieszkania obok nie zobaczy Cię siedzącego w samym szlafroku na tarasie. Rozwiązanie? Właśnie na nie patrzysz!

Wspaniały dom położony 5 minut jazdy samochodem od Pabianic i 12 minut od Łodzi. W okolicy ogromna powierzchnia lasów idealna na spacery, czy wycieczki rowerowe z rodziną. Jesteś tak daleko, a jednocześnie tak blisko od miejskich obiektów. 13 minut do Portu Łódź, a niedaleko droga ekspresowa, pozwalająca wyjechać od razu na trasę w przypadku dalszych podróży!

Sam dom jest tak niesamowicie doświetlony, że nawet słońce jest zdziwione ile go tam w środku… W tym domu postawiono na światło i przestrzeń! Ogromne okna, których można by powiedzieć jest więcej niż ścian, przestronny salon połączony z kuchnią dają poczucie swobody i komfortu.

Kłótnie kto pierwszy idzie do łazienki? Zapomnij! 3 łazienki powinny załatwić sprawę raz na zawsze! W tym osobna dla rodziców, do której wejście jest z sypialni.

O miejsce na ciuchy nie musisz się martwić. 2 garderoby i mnóstwo szaf w całym domu, dodatkowo strych, w którym możesz zrobić bałagan i nikt nawet nie zauważy : )

W tym domu jest rozwiązanie na wszystko. Gorąco? Nie przejmuj się, w każdej sypialni jest zamontowana klimatyzacja.

Garaż (ogrzewany) na dwa auta, więc nie musisz się martwić, że któreś zostanie „gołe” na podwórku.

Działka niewiele ponad 1000 m2 z trawą z rolki zadbaną niczym na stadionie topowego klubu piłkarskiego. Skoro mowa o sporcie, to jest nawet boisko do koszykówki, wykonane z kostki brukowej! Piękny ogród, idealny żeby wypocząć lub poszaleć z dzieciakami, a i miejsce na ognisko się znalazło!

Piec gazowy z 2020 roku, rolety antywłamaniowe, duży kominek potrafiący ogrzać cały dom i wiele, wiele innych…

Chcesz się przekonać, czy to miejsce dla Ciebie? Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama! Zadzwoń, porozmawiajmy, obejrzymy dom i może zamieszkasz w tej pięknej okolicy!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre