Sprzedaż
334217
Warszawa Ursus Czechowice
(gm. Ursus)
1 099 000 zł

Ursus Czechowice dwupoziomowy dom z piwnicą i z ogrodem na działce 512m2, w świetnie skomunikowanym punkcie miasta. Możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań, zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową lub rodziny z dziećmi. Oferta tylko u nas!! Ciekawa bryła budynku ustawiona bokiem do ulicy, dzięki czemu większość okien i oba tarasy wychodzą na ogród, z widokiem na ogród własny oraz ogrody sąsiadów. Ta wolna, większość roku zielona przestrzeń rekompensuje fakt, iż budynek jest przy ulicy, nie największej w Ursusie, ale trochę samochodów jeździ , w tym autobusy. Co za tym idzie mamy blisko komunikację miejską. W 30 parę minut autobusem 517 dojedziemy do Centrum, to nie jest jedyna linia w pobliżu, dwadzieścia parę minut na Mokotów, do stacji PKP i SKM Ursus Warszawa 1 km -12 minut piechotą. W zasięgu ręki pełna infrastruktura potrzebna do codziennego życia, szkoły, przedszkola, sklepy, parki, tereny rekreacyjne , ścieżki rowerowe.
Sam dom to ciekawa przestrzeń z możliwością wprowadzenia się po lekkim odświeżeniu, ale jest też możliwość znacznej rozbudowy lub przyjęcia rozkładu jakim jakim jest, a jest dobrze.

Piwnica   ok 60 m2

 Wysoki parter o powierzchni 60,34 m2 składa się z:
– salonu 24 m2 ekspozycja okien zachód i południe
– kuchni 10,70 m2 ekspozycja południe
– pokoju 16,20 m2 ekspozycja południe
– łazienki 3,74 m2,
– holu 5,7 m2,
 taras na stronę południową

Piętro o powierzchni 60,34 m2 składa się z:
– pokój 12 m2 ekspozycja okien zachód i południe
– pokój 12 m2ekspozycja okien południe
te dwa pokoje zostały przedzielone ścianką działową typu karton gips-łatwo można powrócić do jednego przestronnego ,drugiego w tym domu salonu o powierzchni  24m2 o ekspozycji okien zachód i południe
– kuchnia 10,70 m2 okno ekspozycja  południe
– łazienka 3,74 m2,
– salon 16,20 ekspozycja okien  południe
– hol 5,70 m2 okno południe
 taras na stronę południową

Dodatkowo w oddzielnym budynku garaż  o powierzchni 40 m2 z dwoma bramami wjazdowymi.
Duże możliwości aranżacyjne i budynku i powierzchni ogrodu mogą spowodować, iż miejsce stanie się przystanią i azylem , w którym jest możliwość odpoczynku po trudach tygodnia i pracy.

Serdecznie zapraszam na prezentację może to właśnie na Państwa czeka ten dom.

Pomimo, iż Doradcy  starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych
nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.

W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre