1 370 000 zł

Być może, poszukujesz miejsca gdzie żyje się wygodnie z dala od gwaru i ciasnoty miejskiej?
Być może, poszukujesz domu w którym mieszka się wygodnie: możesz pracować on-line, dzieci uczą się w swoich pokojach, masz przestrzeń na swoje hobby?
Być może, marzysz o miejscu gdzie wszyscy czują się komfortowo a Ty masz przestrzeń na swoją pracę?
Być może, chcesz mieszkać blisko natury, gdzie możesz uprawiać sport: bieganie, jazdę na rowerze, pływanie a jednocześnie dojeżdżać do pracy tylko 30 minut?
Być może, chcesz aby Twoje dzieci wychowywały się na łonie natury, z dostępem do wszystkich atrakcji miasta: kino, teatr, ośrodek kultury, ośrodek sportu czy prywatna nowoczesna szkoła?

Dom parterowy z poddaszem użytkowym w stylu Nowoczesna Stodoła wzniesiny w 2013 roku.
Na parterze wiatrołap, reprezentacyjny hall, salon z wyjściem na taras i do ogrodu, półotwarta kuchnia, jadalnia, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową, gabinet, pomieszczenie gospodarcze
i dwustanowiskowy garaż.
Na piętrze cztery przytulne sypialnie, łazienka z wanną i dwiema umywalkami z lanego marmuru i garderoba. Całość wykończona pod okiem architekta ze smakiem i dbałością o szczegóły.
Na podłogach deska z bielonego jesionu, bejcowany dąb oraz marmur, okna aluminiowe Aluprofil.
Wyjątkowa, nowoczesna, spójna stylistyka zdobędzie uznanie osób o rozwiniętym zmyśle estetycznym. Ozdobę domu stanowią samonośne schody z dębu bejcowanego. Przemyślane rozmieszczenie okien i właściwa oreintacja na strony świata powoduje, że promienie słoneczne podkreśają walory estetyczne wnętrza i towarzyszą domownikom przez cały dzień.
Ściany wzniesione w technologii trójwarstwowej zapewniają doskonałe właściwości termoizolacyjne nieruchomości.
W sąsiedztwie luźna, nowoczesna zabudowa jednorodzinna, stacja PKP Boża Wola w odległości 900 m. Dostęp do nowoczesnych szkół prywatnych, cenionego przedszkola Montessori i zaplecza sportowego i kulturalnego: nowoczesny ośrodek sportu, kino i teatr w odległości 10 minut
Do serca bizneowego Mokotowa dostaniesz się w 30 minut.

Doskonała oferta dla dużej rodziny oraz osób ceniących prywatność, bliskość natury i dobry dostęp do infrastruktury.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre